Úzkosť

tobi

ahoj adka, ano je to presne to..a verim, ze sa prekonam a bude aj pre mna svet krajsi..taky realnejsi..ved ty ma asi chapes? lebo niekto ma tu nepochopil..

bond 2001

TOBI ja to tiez neviem opisat ako sa citim len viem ze som to neni ja ta psychika je strasna potvora ale u nas je to tym ze sme doma rano vstanes a dookola to iste deti obed deti ...Treba ist von medzi ludi musime lebo sa zblaznime.adka

tobi

ok, tak ak som nepochopila teba, alebo tvoje problemy..tak sory..ja som si len napisala co citim, mozno sa to tyka len tej uzkosti, mozno..ale co myslim to si aj napisem..alebo ty mi zakazes? ha?to padaj bolo ubohe..

tobi

mimochodom aj to zaostrovanie sa ma tyka, az som sa chvilu bala, ze je to nieco zle, aj v hlave sa mi tocilo..no potom som sa ukludnila, ze to zrak sa mi zhorsil..tak neviem..

tobi

tatiana26, to ze svet okolo mna je film, a ja sa na nom nezucastnujem..hm hm to mam aj ja..len neviem, mozno trochu ine ako ty..ja mam pocit,ze vsetci okolo mna ziju uzivaju zivot, robia veci ktore miluju a ja? akoby som tu nebola..mozno je to tym, ze stale ti iste dookola s malym doma..vsak vonku som sa bala..neviem ci si ma pochopila, ale neviem ako to inak popisat...pa katka

tomas147

No uz som tu. No ja mam 17. Vazne neviem co mam urobit aby sa mi to nejak zlepsilo. Najhorsie mi je vzdy v skole. Ak si isla uz spat tak dobru noc a dakujem

tatiana26

Aha, Tomáš ešte s tým videním - áno, aj to je problém... zaostrovanie a pocit, že sa mi skrížia oči a nebudem vidieť... presne ako vravíš. Koľko máš rokov?