Úzkosť

zuzanka65

Fidirka, bola si na vyšetrení srdca? ak áno a nič ti nenašli, máš to z toho stresu, čo sa stále pozoruješ. Pokús sa ukľudniť, nemyslieť stále na to srdce. Pokoj, nič sa nedeje.AD neúčinkujú hneď, včera som to písala, jednoducho musíš vydržať.

monik9

mne terapeut povedal ze mam zablokovanu v sebe uzkost,normalne som to citili pri tych cvikoch,trocha to vtedy povolilo,ale stale ma boli chrbat,asi by pomohlo si zacvicit.....

fidorka

pretatianu26...-ahojky....ďakujem, že si mi odpísala...,,,ako vieš že na začiatku AD je zle???? aj ty berieš AD???? ja som začala včera...a v noci som mala taký čudný pocit pri srdci.,,,,,aj teraz ho mám..je mi pri srdci nejak divne,,,myslíte, že je to normálne??? že sa nemusím báť, že je to z AD?????

lencok1

dobre ranko vstekym, ako sa tu mate?
ja som sem dlhsie nepisala, pretoze mam vela vybavovaciek, teraz cez vikend hadam konecne vybehnem na lyze, uz sa nesmierne tesim. dufa, ze bojujete statocne!!!

bond 2001

MOnik aj mna boli chrbat a dnes vynimocne a sklbu ma v nom nervy .Co by som dala aspon 1 den bez bolesti ale to uz nikdy nebude.adka

monik9

caute vsetci,jaky idiot sem zase pisal-....,este ani meno si nevie napisat hlavne ze mudruje.Ale nic,co som to chcela,tani takze makas aj ja idem do prace o jednej.Chodim domov okolo 19-tej.Doktorko mi ochorel takze este stale nemam potvrdenie kvoli tym deckam,ale co narobim teraz je velmi vela ludi chorych aj moj novy sefko.Inak spom celkom ok,len ten chrbat ma boli.Rozmyslam nad laserovou operaciou oci ale ked si tak citam ze daku ihlu mi maju pichnut do oka,no neviem.....ale nieco budem musiet robit lebo fakt zle vidim.Takkym som doma tak este idem napisat do cestovky,hladam dovolenku na leto,nieco nenarocne....

tatiana26

Ešte som chcela - už včera, ale som zabudla - ALEXKO som hrdááá na teba, šikovný si ty chalan :) len tak ďalej

tatiana26

Ránko, KACHITA tak to bude asi signál, že vyššia dávka už zabrala, to je super, teším sa s tebou, drž sa :) Joj len keby rána nemuseli byť...normálne by som už cestovala do práce, ale som si povedala, že robota nie je zajac, neutečie, tak idem neskôr :) mám takú flexibilnú pracovnú dobu našťastie. V pondelok sa mi vstávalo ľahko a ako pribúdajú dni v týždni, tak je to horšia a horšie...ale zajtra som doma, tak pospinkám do ôsmej..pekný deň

kachitaa

ahojte,
po dlhsom case sa zase ozyvam, bola som v bratislave ale dozvedela som sa pre nas, panikarov, dolezitu vec. totiz ked pride uzkost, treba si ju uzit,v tom zmysle, ze jej treba nechat volny priebeh, nech pekne vyjde a nepotlacovat ju, lebo inak sa vrati von do tela a zauzli sa a vrati sa este v horsom stave a hlavne nielen raz, kazda takato volno nechana uzkost rozuzli jeden uzol v nas, je to tazke praktizovat ale je to o cviku a podobne netreba v sebe potlacovat ziadne emocie a naopak, nechat im volny priebeh a volny prejav co najviac, hoci vsetci vieme, ako to situacie spolocenske nedovoluju
liecit sa musime telom, myslou a aj AD, docasne
ale vzdy nas to posunie vpred
tak sa drzte
tanicka, som velmi rada ze sa citis lepsie, je to ovela krajsie ta citat, mne zvysili davku a velmi sa mi pohorsilo a dnes je prvy den, co sa citim ok a som priam euforicka, alebo skor taka spokojna ze az....konecne !