Úzkosť

tobi

ano adka, ja tiez by som sa chcela zobudit, bez tej bolesti v chrbtici..no dufajme, verme,ze tak bude..ale ja furt neviem dychat do brucha...adka prajem ti dobru nocku, idem si lahnut..skusit s malym, lebo moj syn 2 rocny chodi spat o polnoci, alebo o jednej a chcem to dat do poriadku..lebo je to hroza..ale on nema ziadny naznak spanku..

bond 2001

No ved aj ja som s tej chrbtice taka napeta ,ale cvicim natahujem si svaly a teraz pojdem do postele abudem dychat do brucha . A potom zas rano a znova to iste vies co by som dala aspon na jeden den vstat ,nic ma neboli,citit sauplne uvolnena bez uskosti.Uz ani nepamatam ake to je.Ale bude dobre vere tomu.adka

tobi

vies co adka, chrbtica ono to je zvlastne rano boli najviac, potom este cez den, no a teraz sa mi zda,ze lepsie ale iba lepsie..ja napr.ani hlavu nezaklonim dozadu tak ma boli a to stale..je pravda,ze som aj s toho taka napate a nervozna..vsak nemozem mat taaak dlho tie bolesti..

keituskaaaa

TOBI ty blazonko maly jasne ze to nebolo tebe ale tomu prispevku pod tvojim,nechapem co to sem akoze napisal..ze hrabose..

bond 2001

Kati to vies ze ta chapem a mam taky pocit ze mi sme natom asi narovnako a co ta nestastna chrbtica este boli mna teraz trha v rebrach a zaludok uz ani nehovorim.adka

tobi

adka, len je nechapem, kto mna tu vyhadzuje..ze padaj..vraj ja nemam ani za mak ponataia co tu ludia maju za problem..ty kokso..ale nebudem to riesit, lebo nemam za potrbu..ten kto ma pochopil ma pochopil a ten co nie..tak ten..

bond 2001

TOmasko ty mas tolko rokov ako moj syn a j meno mate rovnake a este mi povec ze si sa narodil v marci!!!!Moj syn mal pred2-rokmi stale pocity zavratu ,hlava sa mu netocila len ten pocit viac krat z toho spanikaril ,brali sme ho na vsetky mozne vysetrenia a nic mu nezistili. Nakoniec neurolog skonstatoval ze to moze mat z nausnice lebo si dal prepichnut ucho ani to nebolo ono az nakoniec zistili ze ma bloky na krcnej chrbtici ,len to chcem s tym povedat ze kym sa na to doslo moj syn uz ma skusenosti s panikou. TAKZE TA CHAPEM A BUDEM TI STRASNE DRZAT PALCE adka