Úzkosť

agaven

fidorka nečitaj to ty to prečitač a aha srdcove probl.a ideš to aj vyvracat to je napr. neboj jec a hovor to mi zabere aj ja som sa bala všade pišu hroz. vedlaj učin. aj ked deti ochoreju aj tam to je napr ventolin od kašlu a nedavam a ine ani nenapišem radšej rob čo ta bavi pozeraj film vylešti si zrkadlo niečo rob čitaj chod sa prejst neboj sa aj do obchodu nemusiš kupovat atd ahoj

tati

ahojte!ja som dnes bola na tretej hypnoze a citim sa asi o 5kg lahsia.zvlastne je,ze aj ked som si myslela,ze niektore veci mam uz za sebou a spracovane,nie je to tak.este stale som schopna sa pekne naplno rozplakat pri spomienke na moj 4-rocny vztah vdaka ktoremu som sa dopracovala k 'uzkosti'.uz mi je vyslovene lepsie,ale niekedy ma len tak nieco napadne a je to tu znova.mate aj vy to iste,ze vam staci spomenut si na urcitu osobu,jedlo,udalost,rozhovor a zrazu vam pride zle a pritom to nijak nesuvisi?a inak konecne som sa tu dozvedela ako sa odborne nazyva ten stav,ktory som ja vzdy opisovala 'ako keby ma niekto udrel panvicou po hlave'...takze mam derealizaciu!

fidorka

to hej....zajtra moja lekárka neordinuje....,,,,ja sa bojím len preto, že niekde som čítala, že AD spôsobujú kardiotoxicitu....preto mám tie obavy...,,,ale niekto tu písal, že v prvých dňoch užívania....zvykne byť zle...tak chcem vedieť ako je osptatným zle...teda ako im bolo keď začali užívať AD..,,,a máš pravdu-ja som taký bojko

tatiana26

FIDORKA ak berieš len štvrťku, tak si nemyslím, žeby to bolo z tých AD, podľa mňa je to skôr z toho, aký stres si s tými antidepresívami vyrábaš...skús sa trochu upokojiť a veriť, že ti pomôžu...ak ti bude tak zle aj zajtra, tak zavolaj psychiatrovi a poraď sa s ním... myslím, že Elesar by povedal to isté :)

fidorka

elessar, tatiana26...a všetci čo mi odpisujete....-díky..., ja viem, že niekomu to možno príde smiešne,,,ale keď ja sa tak veľmi bojím tých AD...a začala som ich brať včera po štvrtke..a zajtra mám prejsť na pol tablety...-tak neviem,,,,ako to zvládnem..keď mi už druhý deň je nanič...,,ozaj a ten CITALEC...-tu neberie nikto z vás???? je fakt normálne, že mi prvé dni môže byť celkovo nejak čudne***, zle..a ešte aj ten čudný pocit pri srdci??? nevadí to???

agaven

tak bond adka napisala si pekne aj zuzka mate pravdu ked sa vonku rozpravam idem tam kde je su ludia citim sa fajn ale občas aj blbo lebo neverím to je ešte horšie spolahnem sa na seba odpadne no čo preberem sa ja viem je to zle a hlavne ked sme same aj ja stale čosi beham upratujem atd.. a adka maš pravdu aj psych. tam dost robi mam dceru narod. sa cisars. lebo sedela s prekrižen nožičkam. tak a narod sa no mala problem sadrovanie atd. ako pol ročna a ako 6 ročna vyčitam si to len ja lebo mala v brušku malo miesta ja som mala mam len 155cm dokt.pov. malo miesta mala sa otočit prečo ju gynekol neotoč. to som nevedela to pov.ortoped ale chodi ma prob. a achylivka šlacha no viac by chodila na špičkách ako dostupala na petu a premieta sa mi to denne ale som rada že ju mem a 4 roky som nemohla ostat tehotna bola na prfukoch v luboch.atd.. až potom dal inekciu liek a ostala som mala som ospaty vaječnik no adka je viem ale maš deti vieščo no po tom všetkom ja viem ale mam kamarat mala bodobne odležala si cele tehot. v nemocnici s noh. hore bola pod kontrolou a ma dievčatko no čo napisat je to tažke aj ked to pride na nas to ako keby nejaké zlo a teraz sa boj a lakaj sa treba to odhánat spievat myslit na pekne veci aj ked to nejde no ahojte