Úzkosť

lencok1

monik9, to si s kde dozvedela? to som este nepocula, celych 6 rokov som pritom konzumovala graham:-D...
inak Tani veci sa veru posunuli jednym smerom, ale uplne opacnym...
tobi vies o tom, ze neprelieceny a nevylieceny helicobacter sposobuje uzkosti, unavu, depresie? a ak sa ho nevies zbavit, treba robit nieco s imunitou!!!

bond 2001

Zuzi ja mam zas pocit akoby som bola stiahnuta v zveraku nemozem sa uvolnit a som napeta.Velmi ma to nici teraz som docvicila tibetanov citila som sa pritom ako vrece zemiakov a manzel mal o zabavu postarane .Pred 4- rokmi som mala tieto bolesti ako ty v nohach a stale som mala akoby svalovku preslo to po pol roku.A teraz v chrbtici no a manzelovy som kazala nech mi kupi ten rozmarinovy olej tak sa budem masirovat ale je tam napisane ze nepouzivat pri vysokom KT no a teraz neviwem ale som ja hlupa vsetkeho sa bojim este ked kupujem aj vit.sa spytam ci nemaju vedlajsie ucinky no horor adka

tachyon technology pharm.

Výživový doplnok - SPÁNOK MELATONÍN INSOM. Melatonín + hormón mladosti a spánku – pre nočnú regeneráciu a hlboký spánok, pôsobí proti nespavosti. Zásielkový a internetový  predaj, poradenstvo - priamo výrobcom - široký komplex vitamínov, ktoré nie sú zaťažené reklamou  a preto sú ich ceny až o 40 % nižšie ako u iných prípravkov rovnakej kvality. -odkaz odstránený-
00421254777561, 00421915781737

zuzana12345

ahojko - adka ja ledva chodím mám pocit že mám stále svalovicu a hrozne ma bolia aj lýtka.Nevydržím ani dlho sedieť tak ma kríže bolia.Tiež som včera cvičila prvý krát a úprimne zožala som obrovský úspech smiala sa celá rodina.

bond 2001

Monik tak z toho mam taky tazky chrbat aj teba to palilo ,sklbalo a hrozne bolelo v noci na tom nemozem spat a cez den nevladzem .adka

monik9

ESTE JEDNU PODSTATNU VEC SOM SA DNESKA DOZVEDELA ZE S AD-CKAMI SA NESMU KONZUMOVAT VLAKNINY-TAKZE ZIADNE GRAHAMOVE PECIVO A PODOBNE

monik9

Adka ten chrbat ta boli z uzkosti to je iste,ja som tiez bola na vysetreniach a povedali ze tam nic nemam,potom som bola u toho terapeuta a ten to trocha odblokoval,normalne ten tlak som citila pocas tych cvikov.....takze zase sa chystam na terapiu,len ta nie je zadara,musim nieco nasetrit aby som tam mohla chodit aspon mesiac pravidelne....Jezisi uz mesiac mi meska menzes,tak zle mi je z toho,uz nech sa to spusti,aj vam to robia ad-cka ze vam to meska??

bond 2001

Ahojte volala som tej dok.Hromadovej zlaty clovek tak mi poradila ze na to sklbanie liekov a stres v chrbtici by bolo vhodne STRES MANAGMENT to je vlastne komplet vit. a este RHODIOLIN dala mi aj emailovu adresu BRATISLAVA @ CALVITA .sk CAUTE ADKA

tati

tobi ja z nejakeho zvlastneho dovodu mam 'svoje dni' uz druhy tyzden...citala som si prispevky zo vcera a ti 'hrabosi' ma skutocne rozosmiali:-)