Úzkosť

misiak

tati prosimta klud.
vracat?to ta ako len moze napadnut.
to robim len ja ked to prezeniem s alkoholom :)
existuje vela veci na svete co nas rozrusi a u teba to je mozno priatel.mas vela casu uvazit preco ale teraz je cas spinkat a nie vracat.
neboj tani vsetko bude ok.a aj bez vracania:)
a triast?na to je predsa zima aby s nami triasla.a na to bude dovod o par tyzdnov ked nam vypnu plyn :)
klud moja.hlavne si uvedom ze zijes sama pre seba svoj krasny zivot,a nema zmysel sa trapit.resp.nic na svete nestoji za to aby si sa trapila.
dobru nocku

tati

ja uz som sa citila tak neuveritelne dobre a zrazu mi priatel zavolal z dovolenky ako sa mam a ja som cela znervoznela,roztriasla sa ako osika,naplo ma zo 2krat na vracanie a neviem co robit...

misiak

baby ste zlate :)
adka to ze mas 40 a prejde to v 45 je krasne,ale bohuzial to nieje normovane :)
neda sa to nacasovat,bohuzial.
poviem ti presny priklad: puberta.
tiez zacne cca v 14 rokoch a konci v 19.
niekomu zacne v 15 a konci v 16.
niekto ju nezazije a niekto ju ma cely zivot :D
na tieto stavy neexistuju normy a neda sa urcit cas.
vsetko riadi mozog a ked da informaciu ze zajtra ti nic nebude tak ti zajtra nic nebude.
nehladajme ALIBY(tj. necakajme ze vsetko zmizne ked pride cas) ale hladajme RIESENIE !
problem treba riesit a necakat ze sa vyriesi sam.
pekny vecer a dobru nocku vsetkym.

bond 2001

ZUZI neviem aj ty to citis ked ta ten chrbat boli ako by si nemala cisto v hlave akby som mala plnu hlavu cohosi.Ani to neviem opisat a vtedy mam aj tu hroznu uskot ale ked nemam bolesti v chrbtici ani uzkost necitim.Ja som uz z toho blba ani to uz neviem poriadne vysvetlit co citim.a hlavne nemam rada rano vtedy som hotova .adka

zuzana12345

adka ja som si dala teplú vaňu a už som v župane,horšie to bude v noci to sa na posteli nemôžem ani otočiť tak ma všetko bolí a o ráne ani nehovorím,ale dnes som celý deň v pohode

bond 2001

Agaven ja som vobec neni skusena a kolkokrat by som si ja mohla brat priklad z vas mladsich.Ste viac priebojnejsie aj to lepsie zvladate ako ja.A ako Zuzka pise uz sme viac zivotom skusane.Tobi aj mna dnes strasne boli chrbat dnes som volaka onicom.Uz neviem co zo sebou .adka

zuzana12345

aďka tak ja už by som mala byť za vodou tento rok budem mať 45 už sa teším potom poviem ako sa mi zlepšuje stav.Inak z toho prechodu mám trochu obavu už teraz mi trochu hapruju hormony a menia sa mi nálady ale inák nemám pocit že by so už bola toľko na tomto svete a aby som nezabudla už som docvičila a tiež som si pripadala ako korytnačka

fidorka

tobi si poklad...a ako dlho berieš vlastne AD??? mne ani tak nevadí...že mi je zle,,,ani tie závraty..ja len sa bojím..tej bolseti..a toho blbého pocitu pri srdci....lebo o tom tu málokto píše..asi len ja:-)))...-a teraz po AD sa mi tie bolesti...pri srdci zhoršili...tak len dúpfam, že AD srdiečku neublížia