Úzkosť

tobi

FIDORKAmoja, neboj sa, mne tiez tak bolo..aj horucka ma oblievala aj od zaludka mi bolo zle..ale mne zacali ucinkovat asi lieky tak teraz sa citim lepsie..podla mna sa musis ukludnit a pockat,zrejme ti este nezaberaju lieky..neboj bude dobre..

fidorka

kachitaaa...ahojček...čítala som, že ti bolo zle pri zvýšení dávky AD.....,,,,prosím ťa a ako ti bolo zle...?? a ako dlho to trvalo?? a bolo ti zle aj keď si začala brať prvýkrát AD?? lebo ja od včera beriem..ale je mi zle, miestami mám závraty, miestami ma oblieva horúčava, tak mi je nevoľno od žalúdka....a najhoršie je to, že mám taký pocit blbý okolo srdiečka..tak sa veľmi bojím, či AD nemajú zlý vplyv na srdce???

tobi

lencok1, to som netusila,ze aj helikobakter moze spustit tu mrchu...inak aj imunitu som mala pred 5 rokmi biednu..drzala som dietu vtedy a dostala som pasovy opar a zistili,ze imunita je zla...vtedy som vazila asi 43-45kil..no hrozne vies hlupa som bola a videla som sa tucna..a teraz po porode uz dva roky nemozem schudnut vtedy mi to vadilo a dnes mam69 kil aj to mi pred rokom spustilo..lebo som nechcela ani von chodit a trapilo ma,ze nemozem schudnut..ale teraz sa chystam na viacere vysetrenia aj imunitu aj gastro..

tobi

bond2001, dnes na figu..taaak ma boli chrbtica, ze sa idem zblaznit, tiez som akoby vo zveraku a este som aj malatna, asi pred menzesom...a tiez sa trapime s tobiaskom, lebo hrozne kasle dusi ho,az s toho place a je dost nervozny..najhorsie je to ked sa zobudi..a zacne ho dusit..uz berieme druhe ATB ale nejak sa mi to nevidi, uz mi ho je az luto, preve som mu uvarila cibulovy cajik..

kachitaa

ahojte, ja sa konecne citim lepsie ale viem, ze to nesmiem zanedbavat a vzdelavam sa kazdym smerom ohladne mojho ja. po zvyseni davky AD som sa zacala citit horsie ale bola to len reakcia na zvysenu davku a citim sa teraz konecne lepsie. snazim sa rano cvicit, co tiez pomaha a viac si uzivam svojho psa.
vsetkym prajem krasny vikend

bond 2001

Prosim ta Zuzi Hovoris ako by si bola starena prezradis kolko mas rokov? Ja mam 40.Ale doktor mi povedal ze tieto ,,mrchy"vacsinou po 45-ke prejdu a este musim zvladnut prechod.No fakt ma potesil .TOBi ako ti je dnes ?Adka

zuzana12345

v mojom prípade už veľmi s nejakým zlepšením nerátam,roky sa ozývajú môžeš vyzerať akokoľvek dobre jednoducho si "opotrebovaná" a bohužiaľ náhradné súčiastky si kúpiť nemôžme takže aspoň to cvičenie pre dobrý pocit.Tiež pôjdem cvičiť kým nie sú deti doma lebo môj syn nechápal keď som sa točila

lencok1

a baby co sa tyka tej chrbtice, chce to vela casu, roztahuje sa dva krat dlhsiu dobu, ako bola stiahnuta. mnoho krat to bude boliet, ale vysledky sa dostavia, len treba vydrzat.