Úzkosť

tobi

tak dobru, toto som chcela este napisat..ale blbla nam siet, tak nemohla som skor..aj tak nespim, lebo tobiasko hroozne kasle, uz som s toho zufala..len aby to uz bolo lepsie...

tobi

a nie som tu na tomto fore dlho, ale zazracne som sa s toho dostala za uplne kratky cas...aj ked viem,ze este to je na dlhsie..ale VDAKA VAM MI JE LEPSIE TERAZ...

tobi

mila tati, ja svoje stavy riesim mozno 7 rokov, za tych 7r. som lieky brala asi tak 4 krat...niekedy bolo dobre dva roky, niekedy viac, teraz sa to vratilo po roku..a tiez si myslim, ze zatial mi nikto nepomohol..moj psychos raz spomenul sedenia,ale potom s toho vzislo a vlastne vzdy ked to pride tak mi da len lieky...chystam sa zmenit lekara..lebo ten moj mam pocit, ze ma toho vela a uz sa nevenuje pacientom tak ako by mal...a mne zalezi na tom aby mi bolo dobre a ako tak sa s toho dostala...

tati

jeden povedal,ze sa vo mne biju paradoxy,druha povedala,ze to mam z minuleho zivota,treti ma teraz kazdy tyzden za 100 euro hypnotizuje...ved co uz sa mam na koho obratit!aj tak mam pocit,ze toto forum mi pomohlo viac nez vsetci traja dohromady

tati

kachitaa,ja to riesim uz treti rok so vsetkymi moznymi odbornikmi a teraz budem sarkasticka,ale vsetci su strasne mudri a ani jeden mi zatial nepomohol:-(

tati

kachitaa,asi sme tu uz len ty a ja....boze,co by som dala za to,keby som nas vsetkych carovnym prutikom vyliecila!!!ved taketo stavy ani len najvasciemu nepriatelovi by som nedopriala!

kachitaa

tati, a neriesila si s nejakou psychologickou tvoju reakciu na priatela? mozno mas v sebe nerieseny konflikt a bolo by vhodne ho dostat vonku
a nie zatlacat dovnutra

kachitaa

fidorka, mne bolo zle na zaciatku brania Ad a aj po zvyseni davky, skor mi bolo zle psychicky, zhorsili sa mi stavy ale doktorka mi povedala ze keby mi aj bolo zle fyzicky, nieco ako zaludok hlava a podobne, tak to spontanne po dvoch troch tyzdnoch samo odzneje a ak to neodznie do mesiaca, je lepsie skusit ine AD
takze sa neboj, naozaj, daj tomu sancu a nevnimaj sa tak osobne

tati

misiak,co mi je?preco nie som shopna mat vztah?opakujem si ako taka blzniva,ze ziadny vztah nema,ale uz sa neviem oklamat ako sa mi to par krat podarilo a potom to preslo...priatel pride z lyzovacku na buduci tyzden...ja sa chcem tesit,nie triast!ja ho chcem privitat s usmevom,nie s pocitom na zvracanie!!!misko,dakujem i strasne moc....