Úzkosť

agaven

zuzka nič v zlom dore moja mudra stažujeme tak rad začne ta dusit triast nemožeš sa pohnut buši srdce hlava boli t telefon daleko no ja opadnem preberem sa a naposl som tak odpad. na hlavu no bolela hrozne to nevieš pochopit lebo tebe je dobre a poved. no tetan.daju inekc. a dalej funguj a no ved čo uživate dobre a končia s tebou no nič moc a mam dieta na nena 15 16 18 je mala no nič také pisanie je pene tak napiš ked sa budeš nudit ale moc nepomožeš ano bojuj no ved bojujem mam dceru a ona ,ma potrebuje až nato ked mi je zle tak palče a rase so smou čo mi je no ahoj

monik9

adka ti z NR,ze?? Klokocinu poznam naspamat....SPU-cku tiez tam som studovala na fakulte ekonomie a manazmentu.....Ja som az od Komarna.Tanicka guajacuran pozna,to je na lahsie stavy uzkosti a na uvolnenie svalstva,mne tiez pomohol

lucka

Ahoj Tatianka.Neviem,ci si ma pamatas,uz som Ti asi pred dvoma dnami pisala..Bola som u lekarky-obvodnej a ta mi na uzkost predpisala tabletky GUAJACURAN..neviem,mne zatial pomahaju,musim poklopat...tak to len pre info,aby ak by si este nedajboze mala tie stavy,tak to skus- moznoze to pomoze aj Tebe...Maj sa pekne.Lucka

adka2001

SILVINCIATKO ked maju moji chalani prazdne CD tak ja by som ti to poslala.Ja ho mam od Tanicky a ked jej to nebude vadit tak ti poslem svoj e-mail a napises si adresu.

monik9

dneska je u nas priserne zamracene,ja som dolana to ze keby som sisvami tu nepisalaposlovensky tak ja uz postupne by som zabudla aj svoj rodny jazyk,mne sa to uz tak cele miesa,to je tak ked clovek pouziva dva cudzie jazyky a z toho ani jeden rodny jazyk,len vynimocne