Úzkosť

tobi

adka, ja som teraz s malym lezala asi hodinu on hned zaspal, no ja namozem, a tak by som si pospala..neviem preco,ale ja mam problem cez den zaspat..asi si pustim to relaxacne cd..

tobi

ahoj TATIANKA, ja som normalne vcera spanikarila, lebo vies niekedy som mala ze tocenie hlavy a tak..no toto bol des, to sa tocila cela izba a bemohla som vstat..tani, co si robila pri takom rannom zavrate, a co proti nemu? ja som si vcera dala magne B6, a ja uz som na antibiotikach, lebo mam skaredy dusivy kasel, no hrozne, chapem ta ako sa citis, a to este do prace chodis..

monik9

ahoj tani,chodim uz do prace,len mam choreho sefa a nemal ma kto zaskolit,tak som teraz bola dva dni doma a len studovala materiali-vcera a dneska.No a este som v pondelok podavala vypoved a take veci okolo toho.....

monik9

boze ja som taka malatna dneska,snad sa v noci konecne vyspim....kukla som komediu na dvd-cku a teraz idem umyt aspon schody a dole podlahu,kym este moj havko spinka....ja snad nemozem byt doma,potom zleniviem a nic sa mi nechce....

katkaxxx

Ahoj Tani, tak lahke to nie je ale mam dobry pocit ze sa to hybe tym spravnym smerom. dokonca mi mama teraz volala, ze bola u zubarky a ta zubarka je taka jej kamaratka a tak sa jej mama vyzalovala a tak a ze ta zubarka jej dala kontakt do nejakeho centra na psychologa - riaditela toho centra psychologickeho a hned unho mama aj bola a povedal jej ze ide o psychicke tyranie u nej a hned vo stvrtok ma terapiu a jej obvodna by jej mala nasadit na toto obdobie nejake lieky na spanie ukludnujuce lebo ze by sa mohla zrutit.. hovorila som vam ze na tom uz bola blbo.. ja som videla ze potrebuje pomoc. a to iste jej povedal aj ten psycholog. dufam ze sa to zacne pekne riesit. mam radost, aj ked je to tazke. prilis vela veci naraz. rozvod, hroziaci vyhadzov z prace, o 2 tyzdne 3 skusky v skole, moja uzkost, mamin psychicky stav atd atd. proste... asi sa roztrhlo vrece s problemami.

adka2001

TAnicka to CD je super v polovicke som zadriemala .
TOBI ako uz je lepsie mala by si to vyspat no ale od maleho to asi nepojde.