Úzkosť

adka2001

Ahoj Tobi Na to hrdlo kloktaj salviovy caj,nam to pomaha.Vidis tolko si spekulovala az nakoniec si musela ist dokt.Inak ked sa teraz oteplilo asi ta chripkova epidemia pride aj u nas su plne cakarne u dokt.

katkaxxx

ahojte moji, ja som dnes bola s mamou podat ziadost o rozvod. som rada ze sa k tomu konecne odhodlala.dufam ze sa to zmeni k lepsiemu.

tatiana26

Ahojky dievčatká a chlapci... ja nemám doma net, tak len z práce vám môžem písať... ale o pár dní sa to zmení :)Ja som chorá a chorá, viróza ma morí, ale chodím do práce, včera som prešvihla riadne svoje sily, takže večer došlo aj na neurol a dnes mi je tiež všelijako, ale viem, že si za to môžem sama a viem ako to spraviť, aby mi tak nebolo... Som rada žienky, že cédečká došli, nezabudnite pekne relaxovať a venovať sa sebe... MIŠKO ty po riti dostaneš a bude pokoj :) Inak ja odkedy bývam sama, tak som tiež ešte sama nespala, lebo ma to dosť desí, tak stále je tam niekto, ale ja to ani tak nevyhľadávam, ale ľudia proste chcú byť so mnou, nechcú ma nechať samú, lebo si myslia, že to mám ťažké a chcú mi pomôcť.. zlatí sú... ale nie s každým sa cítim bezpečne, to je fakt... napríklad včera, ke=ď mi bolo na prd, tak som bola rada, že je tam môj priateľ súčasný, lebo keby tam bol niekto iný, tak asi spanikárim... ale možno aj nie :) a TOBI tak takéto závrate ako opisuješ som ja mala asi 4 mesiace takmer nonstop...

tobi

a neviete mi niekto poradit, co by pomohlo na hrdlo-boli ale hlavne ma hroozne svrbi az do usi...stale mi krcny rozpraval, ze to svrbi s tych mandli, ze su ohnisane..ale ja uz mandle nemam asi 3 mesiace..

tobi

ahoojte, tak ja som mala tiez super noc..tobi sa celu noc budil a plakal, takze som nespala tiez asi do 6 rana..a bola som dnes u lekarky, lebo coldrex nic nezabral..a DOSTALA SOM ANTIBIOTIKA..ako keby som ich uz nevybrala dost..

monik9

tak caute,mam za sebou neskutocne zlu noc,isla som spat o pol siedmej rano,nie pre uzkost,do polnoci som kukala dvd-cka a potom moj havko sa zobudil a zvracal dokola a stekal na schody,to ma trocha vydesilo ze co tam steka,neviem ze co tam on videl,nikdy to este neurobil.No tam ma prepadol strach a uz sa mi nedalo poriadne zaspat...este k tomu vsetkemu sa mi snivalo ze mam rakovinu,tak som pred chvilou vstala a varim,dneska som doma,nastastie sa uz dneska manzel vrati domov.....Ja som z juhu juzneho slovenska ale ved viete nezijem tam,teraz som na severe.Stretko by bolo fajn ale pre mna nerealne cez zimu....jaj uz som rezervovala dovolenku na leto pri mori

zuzanka65

Skúšam to pochopiť, vychádza mi to asi zjednodušene, že je to ako s fajčením, alebo so závislosťou všeobecne. To je iná káva, nemám s tým skúsenosti, to by som riešila radšej s odborníkom.
Ale neboj sa, nie si v tom sám, sme ľudské bytosti a ako také, máme právo na omyly. Preto si práve idem zapáliť na balkón.

misiak

zuzanka lusknutie je moc jednoduche,ja hladam zlozitejsie cesty.
ked je moc dobre tak sa snazim o opak.
asi niekto tam hore chce ukazat mi zmysel zivota :)
chcem sa trapit,to je moj osud.
mam to dane a to nezmenim.
mozno hej ale nechcem :)
asi.:) ja si uvedomujem ze to je moja chyba,ale niekedy ako keby sa mi to pacilo.
je to zvlastne.
a preto mi neslo do hlavy ako moze existovat taky clovek,ale teraz uz chapem :)
hovori ti nieco take zuzanka,ze vies co ti moze spravit dobre,ale nechces to?lebo vies ze to nemusi byt spravne?a spravne vidis v tom zlom?ale to zle nemusi byt zle a preto v tom vidis zmysel?
tazke vysvetlenie pre moju hlavu a asi aj pre ine hlavy ale tak to citim.
jednoducho povedane,mozes luskat ale nechces.
stale ta to taha naspat.
ako vzdy hovorim,clovek-zvlastny tvor

zuzanka65

Zdravím ťa Mišiačik! Tak dobre už bolo? Neboj bude zas, asi si slabo lúskal prstom:-):
Ty vieš ako na to, je to v tvojich rukách. Možno sa ti zhoršilo, lebo ešte stále nepoznáš presnú príčinu toho, čo ti to spôsobuje. Ale na to prídeš, len hľadaj, aby si vedel, čo máš vlastne zvládnuť a zmeniť to, čo sa zmeniť dá.
Drž sa, pekný večer.