Úzkosť

strach

ahojte. vsimal som si, ze tu niekto navrhol, aby sme sa stretli. ja by som bola za.postrehla som,ze tu je par osob z pd,tak by ma moc potesilo,keby som sa stretla s niekym, kto ma to iste,co ja. berem od juna AD,teraz som len na polkach kazdy den,citim bolesti hlavy a ze tie nizsie davky mi nejak nepomahaju,ale aj napriek tomu to nevzdavam.chcem vyskusat,ake to je, nebyt znova na liekoch a skusit aj ine alternativy.viem ,ze su..
tak ludia piste :) a to stretko plati :)

tobi

ahooj, TATIANKA..ja sa mam tiez dnes na ...stale chora, uz ma zatiahlo, aj nadchu mam..no vsetko dohromady, ale zacala som brat atb, tak by uz malo zaberat...tebe je uz lepsie? co sa tyka choroby? ja mam dnes tiez nejake zle videnie..TANI, spominala si, ze si mala tiez take ranne zavrate..co si pri nich robila ked ti tak bolo, alebo co robila proti nim, alebo si nieco uzivala aby neboli, alebo sa zmiernila..ja sa tych rannych kolotocov fakt desiiim..prosim porad mi..pa

tatiana26

ZUZKA ja poznám osobne jednu babu, ktorá pri každom panickom ataku odpadnem... chvíľu jej je zle a ide k zemi... Inak poviem vám, že mne je dnes tak blbe ako už dávno nie... zrazu prišla derealizácia - v práci - a zrazu sa mi začal rozplývať obraz pred očami, normálne sa mi už zahmlievalo a už som myslela, že odpadnem aj ja... fakt... to som dlho nezažila, kompletne ma to vyplašilo a okamžite som si dala neurol...možno to je tým šiblým tlakom, dám si tabletku na zvýšenie... ešteže som tu len na pol úväzku, dnes prvýkrát od nástupu do práce tu trpím...nie je to desivé, ale nie je to dobréééé

otázka

agaven a ty si cudzinka,či čo?Skracuješ slová tam kde sa neskracujú,vypadá to akoby si tak písala naschvál.V téme u RNG si písala že neužívaš žiadne antidepresíva,tu píšeš zas inak.

pomoc

agaven,prepac,ze sa miesam do vas,ale tetania z niecoho vzniknut musela a to bud pristitne telieska stitnej zlazy su na vine,alebo mas malo vit.a miner.a to je z travenia.
Skoc k zenskemu a popros ho aby ti urobil aj HORMONALNY PROFIL.A spomen mu,ze mas tetaniu-opakovane.

agaven

zuzanka ja viem mam ju od 2005 a viac a vic toho mi zistju ved koli male a ona sa este via na mna lipne boji sa a pvie mi maminka že nepojdeš pod kvietečka a ja nie neboj aj sa naplačem všetko skušam no aj podlacam čo povedat manžel dobre zaraba nie žeby som nedala ale aj dam aj ked kavu bombon atd. a povdia tetania a končia a nevedia každý povie to od žaludka dalši chrbtica psychic. povodu srdce no a liekov a liekov a nakoniec sa aj dopatram najhor.to aj manžel znalal 45 min. tal 190/145 a zach.prišla dala inek spala do rana a ozaj čo mate a ja neurol fronti egilot na tlak oprazol costi na žaludok ansilan a pozerali no dobre mate toho dostno moja a nejem všetko a ked som jedla tak zachd bol moj najčastej. kamarat no dakujem ahojko a pa pa

agaven

fida ano no opakujem sa v kri zistia tetan. ale na odporič. neurologa ked nevedel prečo odpadavam od 2005 mam tatan. raz je dobre raz zle všetko ti postup. časom zašne plbnut chrbtica ruky nohy odpadav. triaška srdce bušit atd. to je tetania atd mala som asi už všetko neurol front. xanax a teras ansilan a doktor. pov. neda sa z toho dostat napr 2tyžd. vam bude dobre potom zle 4 dni bolest v krku ... mne povedia no čo už terz vam dame ale mam dieta a ona ma moc potreb. a ja nechem žit ako nadopovana no to rovno možem chlastat vodku to mam to isté preto davam davku lieku dole znižujem ale nie moc potom nastava nervozna som hlava boli atd no nič moc ahojko keby som mala40 tak dobre ale nemam som mlada a už mam tetan. potom chronic. gastrit. blbne žaludok a už mamaj pokro. šelest aryt, srdca zla a preto odpadavam a prečo povedia to ta tetania z toho vam je zle no maj sa ličkaj sa

zuzanka65

Agaven, to odpadávanie je dosť zlé, okrem teba nepoznám nikoho, kto pri úzkosti odpadáva, zatiaľ všetci hovoria len o pocite na odpadnutie. O to skôr by si to mala riešiť a to už nehovorím o tom, že máš malé dieťa, ktoré toto všetko prežíva s tebou a vníma to. Tiež mám dcéru asi vo veku tvojej. Nedaj sa odbiť u lekára, alebo choď ku inému. Viem dobre, čo to je, keď ti je ozaj zle. Ja keby som k tomu aj odpadávala, tak zo psychiatrie ani nevyjdem.
Ak máš diagnostikovanú aj tetániu, zameraj sa viac na ňu. Ja sama s ňou skúsenosť nemám, skús sa poradiť aj inde.
Moje príspevky proti sťažovaniu sa tu už mnohí poznajú, je to taká moja slabosť, keď je toho už podľa môjho názoru priveľa. Nebolo to vôbec o tebe, bolo to skôr pre staršie baby, čo si myslia, že s pribúdajúcim vekom im už lepšie nebude. Ak sa k tomu stavajú takto, asi im ozaj nič nepomôže. Pomôcť si môže do veľkej miery človek sám, pri správnej liečbe a so správnym pozitívnym prístupom k životu.
Agaven, vážne, choď k lekárovi, ak neberieš lieky, tak začni nejakú liečbu, už len kôli tvojej malej.

fida

agaven ahoj,,,trpíš úzkosťou aj tetániou??? lebo na téme tetánia-som čítala tvoje príspevky, prosím ťa, ako ti diagnostikovali tetániu?? a inak berieš ešte tie AD-čka?? leboniekde si písala, že ostaneš pri prírodnych produktoch, ja som musela AD vysadiť, bolo mi po nich hrozne špatne