Úzkosť

tati

agaven,ja mam poruchu stitnej zlazy a presne take iste priznaky ake mala mamina kolegyna-triasku,uzkost,nechutenstvo,pocit na zvracanie.jej tu stitnu zlazu operovali a odvtedy ma pokoj.mne vsak vzdy ked idem na krv povedia,ze vsetko je v poriadku a ze to mam 'z nervov'...tak neviem:-(

pomoc

agaven,ked budes mat PRISTITNE TELIESKA v poriadku,tak potom sa zameraj na kosti,skus sa potom pytat na DENZITOMETRIU,tam ta moze poslat tiez lekar zensky.

monik9

caute,no dneska mi doobeda nebolo nejako dobre,ale uz je mi celkom fajn,nech uz tato zima skonci,chcem slniecko......

katkaxxx

ahojte, taky uprsany den dnes mame v blave.. ja som bola na psychoterapii a inak sa mam tak vselijak striedavo :) agaven ja tvojim prispevkom ani nerozumiem ked tak cudne skracujes slova a vynechavas interpunkciu..

agaven

skušam všetko tiansu antilipid. čaj vitem. mineral. ale pomože len na par dni a všetko vraciam tak načo to jest zo žalud už 15 rokov nič nepomaha dokt. no čo už žaludok neposlucha a čajov atd..tolko som do toho dala penazí že až až no nič kupujme oblbujme telo aj tak nam bude zle možno len mne čaute no to som sa napisla nič žiadna odozva už som dostala rozum budem investovat inde čaute

agaven

otazka čo je to antidep to je všetok liek aj magnezko ak ješ vela aj vitam. e atd všetko škodi snaha je jest malo antidep a aj vitam najlep. je stravou ale tam je toho malo a napchaš sa vitam atd. tak čo napišu že vitam d e atd škodi a v strave tam je malo no a čo dalej mam toho vela plnu lekaren a zle je a občas dobre nejedla som antidep 5 dni a zase je mi zle dam liek a na 4 dni sa mi da kontrolovat ovladat čo som nejdem pisat to je jedno ale čitam a čitam a dopujete a dopujeme sa ale nič moc len oblbnem telo a je lepšie ale potom po čase je zle no čaute

agaven

pomoc a čo potom poviem a ak mam zlý on možno vie mala som probl otehot. až dal inekc. a ostala som a aj v luboch . ale tam pov. len že mam viac mužs. testoster. viac ale že babenko možem mat ja neviem ale napišem potom či teda mam prob s tou žlazou lebo dokt. že nie a viem že lubochna tam robia lepšie presnejšie vyšetr. čo vlastne blbne v tele dakujem

agaven

pomoc dakujem dokt. mi urob. vyš,štit.zlazy a pov že je to dobre ale ja som sa sama objed, do lubochne ale až na marec maju toho vela a nakon to bude štit. zlaza a budem jest len jeden liek a bude dobre dik

tobi

Tani, ja sa ich fakt desim..buee..to som pred tym take nezazila, iba take male zavraty cez den..ale tie boli desne, to sa so mnou tocila cela izba a to som lezala..ty tiez mavas take, ze sa s tebou toci cely svet? ja som si myslela, ci to nebolo s toho cvicenia, co som zacala cvicit tych tibetanov..no neviem, ale fakt je, ze ma to vydesilo,ze co zas..a tebe uz je lepsie-co si bola chora?..

tatiana26

TOBI ja do dňa dnešného neviem, čo s tými závraťami robiť... ja som to nemávala len ráno, ale stále počas dňa... teraz to už mávam menej, možno to súvisí s AD, možno so zmenou života, možno s cvičením, čo ti ja viem... fakt neviem na to recept. A ja mám lieky na zvýšenie tlaku, ktoré užívam len keď fakt cítim, že s tlakom je to úúúplne na prd.