Úzkosť

tobi

misiak,napisal si to pekne..vies ja ked mam dobry den,ked sa citim fajn fizicky aj psychicky tak som taka stastna,ze skacem od radosti a mam chut na vsetko..ale skoda, ze takych dni je menej ako tych zlych..ale radujme sa aspon s tych peknych..

tobi

take 3 mesacne babo, to by som brala..tobi ma taky vek vzdoru a hroozne vystraja aj teraz..je ako zive striebro,ktore nepotrebuje spanok..nekedy sa cudujem,ako tak mozme fungovat..ale chystam sa s nim k jednemu homeopatovi, co sa tyka toho spanku..

misiak

zuzanka65 krasny prispevok.
mas uplnu pravdu.
ved skrotit znamena vytvorit si utok,
kej jeden odide druhemu je luuto.
pekny vecer a hlavne vela sil baby!
zivot je zvlastny.
myslel som si ze som vylieceny a niesom.
myslela si to zuzanka aj katka aj vacsina nas a nieje to tak.(bohuzial)
len mi nejde do hlavy preco ked si povieme ze nam nic nieje tak to tak aj je!
lenze stale sa to po case zmeni.preco?
preco prisiel ten den?co sa stalo?chcem byt ako kazdy,a aj som.ale preco len par dni? tazke otazky.co ak to nezvldnem?tak vtedy ublizim len sebe.
a na to nema nikto z nas,lebo sa mame velmi radi.
a tak sa pytam,preco niekedy,prichadzaju take dni,
ked sa nic nedari,a ked sa vsetko pokazi,
ked su vsetci nasrany a ziadna sranda nehrozi....
:(
to je ale optimizmus :)
jednoducho mame dobre aj zle dni,a aj mna sere preco je zrazu tych zlych viac,ale zaroven som stastny ze obcas pridu aj tie dobre :)
takze dakujte za kazdu sekundu co ste prezili na tomto svete,lebo zivot je krasny.
zo stretkom suhlasim,a mozem ho aj zorganizovat :)
ved misiak robi zazraky :)
ale stretnutie sa bude konat na zapade.:)

adka2001

Tobi tak sa mas okolo neho co obracat aj ja som vcera davala pozor na mojho synovca,ma 3 mesiace je to taky maly poklad .A kedy ti chodi spavat ?

kachitaa

zuzanka, velmi sa mi pacil tvoj prispevok, pravda je taka, ze treba napredovat a menit nas obraz tak, aby na nas ta mrcha nemala dosah. a to by malo byt nasim najvacsim naplnenim. ja sama uz vidim v sebe pokrok odkedy si kontrolujem myslienky a nastavujem ich na pozitivnu vlnu. vrele odporucam

tobi

ja si tiez myslim,ze to by som mala skor od AD..tobias mal v novembri 2 rocky..a je to veelky nezbednik...prave si zmyslel,ze chce parku..a chlebik si nadrobil na malinke kusocky a maca si to do kecupu a samozrejme vsetko naokolo je od chlebiika..no musim utekat lebo ho uz aj rozhadzuje po jedalni..

zuzanka65

Dievčatá moje, nehnevajte sa na mňa, ale keď vás čítam ( len niektoré ), mám pocit, že si len potrebujete pokecať. Fajn, aj to je dobre, len ma mrzí, že sa stále pozorujete, sťažujete, všetko to čo nechcete, aby sa vám dialo, týmto iba privolávate. Trošku pozitívneho myslenia a viac viery a odhodlania pracovať na sebe, snažiť sa o zmenu životného štýlu a hlavne starého zmýšľania by to chcelo.
Ozaj nechcem rýpať, píšem len svoj názor. Vy sa chcete vyliečiť? Tak hovorte aj o tom, čo ste konkrétne urobili preto, aby sa vám polepšilo.
Vážené štyridsiatničky, tiež patrím mezi vás, no myslím si, že že vek je v našom prípade v tejto chorobe výhodou, oproti mladým, dvadsať-tridsať ročným ľuďom. Prečo si to myslím, to je nadlho, nechcem o tom písať.
Viem presne prečo a kedy mi je horšie a ako s tým mám žiť. Verím, že táto choroba sa dá vyliečiť. Dnes jeden človek v inej téme na tomto fóre napísal, že sa nedá vyliečiť, ale skrotiť. Veľmi sa mi tento jeho názor zapáčil, myslím, že je ešte bližšie k pravde, ako to moje, že verím vo vyliečenie. Takže, krotím tú potvoru, ako najlepšie viem.
Preto mi je veľmi ľúto, že niekedy tu zbytočne mrháte energiu na nepodstatné reči. ( Bolí ma, neviem to, som po 40-tke opotrebovaná, neviem sa prinútiť, atď )
Chápem, keď sa niekto cíti celkom dobre a zrazu sa mu pohorší, vtedy si tu pokojne môže pokecať o svojich trápeniach, väčšina ho tu podporí poľutuje aj povzbudí. Alebo, keď príde niekto nový a potrebuje sa zorientovať a poradiť. Vtedy pokojne počítam, ako je komu zle, je to normálne. A snažím sa poradiť.
Lenže ozaj neviem, aký má význam, sťažovanie sa na vyšší vek (40 a viac). Ako dobre vieme, sú veci, ktoré sa zmeniť nedajú a tie druhé. Venujme sa radšej tým druhým.
Prajem príjemný zvyšok večera. Nech sa vám podarí krotiť tú mrchu.

adka2001

Tobi myslis z AD-ciek?Ale doteraz ti od nich nebolo nic a beries ich uz viac ako dva tyzdne.Ja si myslim ze to mas teraz vsetko nakopu a ked mas aj teplotu ja si myslim ze to mas z toho .A kolko ma TOBIASKO ROKOV?