Úzkosť

tobi

TANICKA, ale urcite si ma nepotesila..uz som bola taka v pohode, ze mi konecne niekto urcil co mi je..no idem si to pozriet..pa

tobi

tak ja uz neviem..je pravda,ze o tejto diagnoze neviem vela, v podstate len to co mi povedal lekar..co uz zmozem ja, sama sa liecit nemozem a lekar povedal,ze staci cvicit..ale dik TANI idem sa tam pozriet..prosim ta TANI, ako ti zistili tetaniu?

katkaxxx

pozrite si toto www.aktuality.sk
po precitani som si uvedomila ze ake su tie nase problemy banalne a ze mozme byt radi ze sa mame tak ako mame.

adka2001

TOBI tie vyrazky urcite su od plienok aj moj maly synovec to mal.Vyskusali viac druhov plienok a teraz mu davaju tesco plienky a z tych uz vyrazky .A pred tym to nemal?

tatiana26

MIŠKO rozumiem :) ale napriek tomu si myslím to svoje, ak sa nenahneváš :) TOBI únavový syndróm je vážna diagnóza, ktorá sa lieči a nestačí to len tak povedať a len tak postláčať svaly, to akože fakt nie... pozri si to v googli

misiak

Tanicka dovolim si povedat ze sa mylis. Ja presne viem s coho to je. Je to tak ze niekedy na cloveka pride zla chvila.ale vytrieskat ma mozes :)

tobi

tobias, je u mojej mamky..kedze mi sme isli skoro rano do ineho mesta k tomu lekarovi..tak spal u nasich a mamka s nim sla na kontrolu, dychanie uz ma ciste, len ma skarede vyrazky ako keby alergiu na zadocku a v okoli pipika..vies nemozem ho oducit od plienok..a aj som zmenila plienky tak neviem ci z nich to nema..

adka2001

Veru ani mne ortoped nic take nepovedal mal plnu cakaren a bol rad ze sa ma zbavil.A tie injekcie to su asi tie vcelicky to som dostavala aj ja raz mi napichal az 7 ale mne to nepomohlo.Jedna maserka mi ale povedala ked som u nej bola tak som jej hovorila ze hlavne ta lava strana ma boli teda lepatka ,ruka rebra ze moja zlata to ta dusa boli,No takze stres ale musime sa z toho zbavit mne sa to doteraz darilo na 3-4 roky.Potom sa mi to znovu ozve .

tobi

monik, ja som bola v nasom meste u jedneho suuuuuuper ortopeda, ktory ma ani nevysetril len sa mi smial do tvare,ze kolko mamiciek sa mu chodi stazovat, ze ich boli chrbtica.. no a ja hlipa som isla za nim znova a slubil mi ct chrbtice..ked si dam mandle von, ze mam prist, no a potom ma zase vysmial, ze TOTO SOM VAM POVEDAL? takze som stastna, ze som si nasla druheho..budem k nemu chodit a verim,ze bude lepsie..

tobi

ADKA ale ja mam bolesti stale len na jednom mieste a to medzi lopatkami a na hrudnej kosti..inde ma neboli ani krize..viem,ze je to aj stres, ktory sa uklada, ale take nieco, problemy s chrbticou ma aj moja babka aj mamka..babka dostavala tie iste injekcie do chrbtice a to bola u ineho lekara a v inom meste..mozno na tom bede pravdy..na tej genetike..no neviem..