Úzkosť

monik9

no pod pojmom unavovy syndrom mohol lekar mysliet aj syndrom vyhorenia co je psychickeho povodu....tazko povedat...Nech je to akochce dolezite je ze ju zacal liecit a dneska jej to pomohlo....mozno potrebuje ozaj odblokovat svalstvo,mne ked to urobil fyzioterapeut som sa citila ako znovuvzrodena...len bohuzial moj ortoped mi nepredpisal nic take....to som bola za svoje prachy...

tobi

ADI, ale on to tak povedal, ze unavovy syndrom..lieky mi nedal, len tie injekcie..a este som zabudla, ze studoval moje snimky chrbtice krcnej a hrudnej..

tobi

tak a uz viem ako to je..zadala som si to co mi napisal do spravy a vyskocilo mi tam, UNAVITELNOST KOSTROVEHO SVALSTVA..tak asi to bude ono

tobi

a urcite by nemohol vyriect prave ortoped, preco by mi daval taku diagnozu, ked som bola pri nom len raz a ziadne vysetrenia..a keby to bolo to co myslite, tak asi by ma poucil o co ide a ake je to zavazne..

tobi

ale ved jasne, ako by to aj mohol zistit, len tak dnes? ja to viem, ale ja nemam tento syndrom, lebo o unave ako takej sme sa vobec nebavili..on to nejak vysvetlil ako o tej chrbtici..ved by mi to nemohol zistit ortoped nie?

tobi

TANI, ale asi nemyslime na to iste..mne ked to dnes lekar povedal, tiez ma napadol ten unavovy syndrom-ze clovek je stale unaveny, teda tak sa to prejavuje..ale mne lekar vysvetlil,ze to svalstvo na chrbtici je ako doska a stavce su ako klince..no a ja mam to svalstvo tensie vraj je to geneticke..a kedze je tensie tak nedrzi pokope so stavcami, tym padom to mam volne a stale sa mi to zablokovava a to treba posilnovat,ze je to take ochabnute, unavove-presnejsie to mi napisal- Sy hypermobile +nasledna unavitelnost, a povedal,ze aj on jedno dieta s tymto spravil a ze je to zvlastne jedno to ma a druhe nie..

adka2001

Tobi nic vo zlom ale ja by som sa len potesila keby ten unav. syndrom nemam ,ked precitas o co ide uvidis apise sa tam ze to sa nezisti hned ale po vsemoznych vysetreniach.Tak preto som sa aj ja cudovala ze dokt. nato prisiel ked ti prestudoval kartu.