Úzkosť

tati

denisa,ja vlastne neviem,co mi je,ale pravdepodobne to bude uzkostna porucha.mne sa to vsak neprejavuje bolestami chrbtice a problemami s dychanim,ja sa trasiem,napina ma na vracanie,nechuti mi jest,takze neviem ako ti pomoct.tiez neberiem ziadne ad,ale ked mi bolo najhorsie pomohol persen.je to prirodny liek proti uzkosti.pockaj kym budu skusenejsi na fore,mne velmi pomohli,len dnes je akosi ticho

denisa-ss

qqq, ja mam podobny problem. velmi by ma zaujimalo, ze ci sa da robit nieco proti tomu zlemu dychaniu? obcas si naozaj myslim, ze uz sa mi nepodari nadychnut. aj v noci sa mi to stava, vtedy to je este intenzivnejsie. len na to asi neexistuje nijaka pomoc ci ano? a qqq, taktiez mam problemy s chrbticou, skoliozu a chodim velmi zhrbena. len neviem ci to je tym, ale tou uzkostou.
a este by ma zaujimalo, vy, co sa v tom vyznate. nemoze toto vsetko vyustit do cukrovky? teda aspon velmi hlavny dovod cukrovky sa udava stres. a ja mam tieto stavy sposobene len a len stresom. a navyse som velmi mlada, mam len 16. u psychologa som bola, raz sme sa porozpravali, pytala sa ci to budeme riesit Adckami, som povedala, ze nie, to az v najhorsom pripade, pretoze v podstate netrpim vzdy tymito stavmi, len zriedkavo. no a potom som objednana az o 3 mesiace, vraj su vaznejsie pripady a v mojom veku je to bezne. tak sa bojim. neporadite?

tati

ahojte,ja som vcera priatela sice neovracala,ale zacala som sa triast.povedala som si vsak,ze tomu nedovolim ovladat ma a vulgarne som v duchu tej uzkosti nadavala a posielala ju vselikam...a aj odisla...takze s triaskou mi to uz ide lepsie,ale nechutenstvo sa opat vratilo a ked mi priatel rano navrhol na ranajky kolac,ktory mi priniesol,viditelne ma naplo uz len pri tom navrhu...uz aj moji kolegovia si vsimli,ze som schudla...

qqq

čawky, trpím úzkostnou poruchou ale AD-čka neberiem, je tu niekto taký kto má ten istý problém, a lieči sa nejakými prírodnymi doplnkami??? ak áno poraďte mi niečo čo by mi mohlo pomôcť, inak už asi týždeň sa cítim nanič, mávam závraty, je mi zle od žalúdka a ťažko sa mi dýcha, aj vy máte podobný problém s dýchaním? myslela som, či to nemá niečo spoločné s chrbticou, či mi tak nemôže byť zle od chrbtice-mám totiž skoliozu, a všimla som si, že aj chrbát ma v poslednej dobe bolí a prechádza mi to až na hrudník-potom cítim slabosť v celom hrudníku, neviem, či je to normálne

adka2001

Tobi ja to sklbnie mam v celej chrbtici v noci nemozem spat lebo mi idu nervy povyskakovat z chrbtice.Stahuje mi to kozu na chrbte no blby pocit aneviem co s tym .

tobi

TANICKA a nemala si niekedy take ako by ti skakal nerv napr. v ramene, v nohe, v ruke..?mne sa to casto stava..tani tebe davali chemoterapiu?

adka2001

Ked uz hovorime o tom detsve ani ja som ho nemala najlepsi.Moj otec si stale pozeral na dno poharika a pozera aj dodnes aj to bol jeden z dovodov kedy sme sa od rodicov museli odstahovat.Vyhrotilo to vttedy ked kopol mojho 4 roc syna.Dalo by sa o tom pisat ale ked si na to spomeniem je mi na zvracanie.Ale poznam aj takych co mali problemove detstvo a teraz su z nich stasny ludia.Tak neviem ale neni to na tomto svete dobre a spravodlivo rozdelene.

adka2001

Tobi nasi partneri !Myslis ze moj je inaksi ?Nehovorim je dobry ,tolerantny len potrabovala by som od neho aj ja viac pozornosti.Tak ma vie niekedy vytocit niekedy mam pocit ze ma ani nevnima Uz mu aj kolkokrat hovorim ze s ,,kredencom "sa lepsie porozpravam ako s nim .Ale co uz Darmo sa rozculujrem on je v pohode a mna ide rozhodit :CHLAPI!!