Úzkosť

tobi

tak to mas celkom dobre, taka praca na doma moze byt fajn... a v tej prvej pracujes s detmi? ja som hrozne snivala niekedy..robit s detmi by ma bavilo..len skoda, ze som za tym nesla a zostalo to len snom..

tatiana26

TOBI a tie práce... vlastne chodím len do jednej na pol úväzku, druhú robím doma večer, tak hodinku, dve a tretia bude až od apríla, tiež doma cez net viac-menej, takže si myslím, že to budem zvládať, že to nebude nejako extra náročné...

tatiana26

KACHITA a TATI máte konečne maily odo mňa :) TOBI stravujem sa podľa krvnej skupiny...nie až tak doslovne fanaticky, ale napríklad vylúčila som bielu múku, mliečne výrobky a snažím sa jesť najmä to, čo je výrazne doporučené. No ale vravím, je to prvý deň, som zvedavá, ako to pôjde :) S tou terapeutkou to je dlhá historka, vôbec sa mi to nechce rozvíjať, ale chodím tam, však ona je odborníčka, tak sa tak musí aj správať...ale teda zatiaľ jej to nejde :) ale je tam aj druhá terapeutka, tú rešpektujem úplne. Akupunktúra...hm, ťažko povedať, každému zaberie niečo iné. Ja som na ňu už chodila, ale bol to zlý výber doktora, čiže sa to minulo účinkom, lebo s tým nemala skúsenosť... treba skúsiť, uvidíš sama

tobi

TANI, este sa chcem opytat, ako to zvladas tie 3 zamestnania, ako to stihas? a tu akupunkturu chcem tiez vyskusat, uz som sa aj informovala v lete koli tej chrbtici..chcem tam skocit sa dohodnut cez tyzden...myslis ze to trosku pomoze?

tobi

TANI, a ako si zmenila tu stravu? ja by som sa tiez chcela nejak lepsie stravovat, ale ako zacat? co sa tyka cd-cka, relaxovala som asi 3-krat a bolo mi super, len vies pri mojom 2-rocnom syncekovi, to az tak nejde..ty si sa vazne pohadala s tou terapeutkou? co ta nazlostila? uz tam nechodis?

tatiana26

No tak som tu zas :) KACHITA krásny príspevok o 12:24, všetci povinne čítať stále dokola ;) TOBI áno, musím na sebe pracovať-napríklad som prestala celkom pravidelne cvičiť, lebo som mala tú virózu, plánujem tento týždeň ísť aj na plaváreň, ale nemôžem ísť sama, lebo to sa celkom bojím, ale to nie je problém, mám veľa ochotných priateľov; ďalšia vec je, že oddnes som nabehla na zmenu stravy, nie veľmi radikálnu, ale tak postupne chcem, aby sa to udomácnilo v mojom živote. Idem chodiť novému akupunkturistovi...no a takéto tie veci...viac začnem investovať do tej terapie, lebo v poslednej dobe som tam bola dosť v odpore, čím si len sama škodím, ale diali sa tam podivné veci... a hlavne sa teším potom na individuálnu terapiu, keď mi skončia skupiny, len musím nájsť nejakého dobrého a viac relaxácii si zaradím počas dňa. TOBI a to cédečko ako na teba pôsobí? Púšťaš si to? Čo mi spôsobuje tieto veľké výkyvy, asi viem...jedna ma doktorka upozornila na to, že po nástupe do práce to môže mnou riadne otriať, keďže som tam pol roka nebola a potom...je mi takto zle odkedy som sa na terapii pohádala s terapeutkou, takže si to vlastne spôsobujem sama svojou nekompromisnosťou a netolerovaním názorov druhých... no mám čo robiť... KATKA30, tak lieky ti dobre zabrali, len dávaj pozor, z vlastnej skúsenosti viem, že sa nestačí na ne spoliehať, lebo keď ich vysadíš, tak sa ti to vráti...to nestraším, len upozorňujem :)

katarína27

ahojte drahí!:)
som tu opäť dlhú dobu nebola.. ale nezabúdam na vás, vždy si na vás spomeniem, že vždy, keď som sa cítila najhoršie ste tu pri mne stáli, to si na vás vážim, stretol sa tu len ten elitný výber ľudí:)
ja sa mám dobre.. cítim, že som silnejšia voči tej úzkosti, občas, keď prišla som tak reagovala, že som sama neverila, že som to ja. nezačala som panikáriť, ostala som kľudná a opakovali si, že je to len tá hlúpa úzkosť, ktorá nie je nebezpečná a že sa nemôže nič stať. a občas to fakt zabralo! pocity plaču za posledný mesiac boli len raz! teším sa z toho.. nechuť do jedla už vôbec nemávam! úplne mi začalo chutiť, aj keď mám stresový deň.. som napapaná, vtedy sa cítim lepšie, mám viac sily a už nevyzerám tam chudo-choro, opäť je to tak ako má byť. triaška tiež už pomaly nebýva. jediné čo ostalo je búšenie srdca. takto, aby som to upresnila. cez deň je to o.k., ale vždy, keď si idem ľahnút strášne silno sa rozbúcha. tesne pred spaním si dám šumivá magnesium, ale nemá to vplyv na spánok a na kľudnú noc. aj napriek tomu to srdce nonstop každú noc búši ako o život. a taktiež sa strhávam aj zo spánku s tým, že mi ide v hrudi rozthať. takže niečo vymizlo, čo je super a teraz sa to presunulo do tejto oblasti, ale keď ešte túto prekonám budem najšťastnejší človek na zemi:) a ja verím, že aj tohoto sa dá nejako zbaviť, len treba prísť na to, čo by bolo účinné na to užívať, popr. čo robiť, ale ja sa to raz dozviem:) takže dúfam, že aj vy ostatní sa máte dobre, že už ste na tom lepšie, že už to viete občas ľahšie znášať a že sa lepšie cítite!:)
mám vás rada a držte sa všetci! krásny víkendík, užite si ho bez stresu, úplne v pohode len a len s pozitívnymi myšlienkami. pa:)

katkaxxx

magne b6 uzivam aj ja, uz dlhodobejsie, ale nemam pocit ze by to nejak bolo citit. vcera som si kupila ten persen, tak som zvedava ci pomoze :)

tobi

kachitaa, ty uzivas magne B6 tablety? lebo ja ich sem tam vezmem, no ale radsej si davam sumivy..a ten pangamin to su len vitaminky? este som ich nemala, tak skusim..ty to uzivas spolu? aj pangamin+magneB6?

katkaxxx

ahojte. misko dakujem, si zlaty :) kachita ahoj - som rada ze nam zase pises :) ja som spominala nejake negativne myslenie? :D nieeeeeeee to som nemohla byt ja :P denisa - kasli na hluposti, si privelmi mlada na to aby si rozmyslala o infarkte, to zacni riesit tak v 60ke ;) a este raz opakujem neexistuje priama spojitost medzi uzkostou a infarktom. prajem vam pekny dnik