Úzkosť

katkaxxx

zuzka hovorila si predsa ze to moze byt z prace nie? ze si mala vela stresov a vela si pracovala.. a.. no ako to povedat.. kolko mas rokov? nejak medzi 40-50? dobre si pamatam? ze ci to nemoze nejako suvisiet aj s tym "obdobim" co vtedy zeny maju.. noooo vies co myslim ... :)

tobi

je to zvlastne, placem ale ulavilo sa mi...je divne, co vsetko musi niekedy clovek prezit..ale prezila som a som tu, vdacim za svoj zivot aj kamoske, lebo ma ani na sekundu nepustila...vlastne sa musim radovat ze zijem a mam krasneho syna! ale ked pre niekoho, musim prezivat mrchu a strach..VED JE CHCEM ZIT TAK AKO OSTATNY, PLNOHODNOTNE..a strach mi nic nedovoli..

adka2001

Katuska neplac ukludni sa lebo ti bude horsie .A mozno ze je to aj lepsie ked si to napisala bude ti lahsie na dusi.

zuzana12345

Adka, Katka ja som mala úplne ukážkové detstvo plné lásky.Mala som fantastických rodičov a super brata.Ja keď som porovnávala môj život a život mojích spolužiačok ktoré mali otcov alkoholikov,tak som nechápala.Keď som mala dvadsať ocino zomrel mal len 53rokov na infarkt.Zle som to znášala lebo som s ním mala krásny vzťah. Keď som mala 24 vydala som sa a odišla zo Žiliny do Prievidze.Je to len 62km ale aj tak mi je smutno hoci tu žijem už skoro 20 rokov.S maminou mám tiež krásny vzťah a hrozne si ju vážim čo pre nás urobila a stále robí,hoci už má 75rokov.To isté aj brat máme fantastický vzťah.Tak a teraz mi povedzte z čoho to môžem mať ja.

katkaxxx

tobi nemam slov.. ja by som sa po takom zazitku urcite polozila...a myslim si ze uzkost po takychto zazitkoch je este "stastie" samozrejme v negativnom slovazmysle, pretoze mnohi ludia by sa z toho nespamatali. drzim ti palce moja, uvidis ze to dokazes.

tobi

ADKA, ale ja som to chcela napisat, a ulavilo sa mi, aj ked teraz placem...ano mam pokoj, lebo ho nasli potom neskor zastreleneho, inak by som odisla zit asi niekde daleko..a uzila som si aj po jeho smrti, stale dookola policia a vypovede...

zuzana12345

tobi možno práve to si potrebovala niekomu koho nepoznáš povedať.Až mi skákala husia koža po chrbte.Tiež máš toho asi dosť za sebou uf tak to je silná káva ani neviem čo povedať.Aďka ani ja to môjmu nehovorím,lebo ten si zas myslí, že to mám z vysokého tlaku a tiež sa mi ho veľmi nechce počúvať ako ma poučuje.A práve dorazila moja Ninuša dúfam že ma nebude chcieť vypoklonkovať,však tu sedela poobedie

tobi

ADKA a aj ked ma v niecom pravdu ta zuzanka, ale neni pravda, ze sa tu pytam len na lieky..to je blbost..ja chcem, aby ste mi tu pomohli a nie aby mi tu niekto povedal, ze mne sa nechce nic menit, co si ona mysli, ze s tym chcem zit???

adka2001

Tobi -Katuska moja zlata je mi to strasne luto a je to hrozne co sa ti stalo ,ale nemusela si to pisat je to tvoja sukromna vec.Tak ty si prezila horor.Ale uz mas od neho pokoj dufam.KATI to urcite mas z toho vsetkeho uzkost,paniku a dostanes sa s toho moja neboj a este ked je v rodine alkoholik to uz je dost.Aj moj otec je dnes nachlastany ,syn musel ist k mame spat lebo sa bala a vcera s nim po pohotovosti pohali lebo sme si myleli ze ma infarkt.Mne to tiez nerobi dobre a preto mi je ako je .