Úzkosť

tatiana26

Ahojky, jupíííí, mám doma už net, tak tu budem častejšie snáď trochu :) MIŠKO no ale veď nezáviď, aj tebe pusinku teda posielam :) ALEXKO zajtra bude budíček tvrdý, xixi. TOBI mala som rakovinu, už som to tu niekoľkokrát spomínala, nemám problém o tom hovoriť, ale nechcem to znova a znova rozoberať, lebo to je iná téma. MIŠKO a to je Katkaxxx nie Zuzkaxxx, už som ti to raz hovorila :D Dobrú nocku

misiak

dobry vecer vsetkym.
Milos vsetko naj a nech sa ti dari,a splni kazde zelanie(ale sportku mi uz nevyfuknes,ta je len moja :)Vidim ze sa k nam pridava dalsi chalan takze za chvilu budeme v presile :)
zuzankaxxx aj podla mna si velmi silna,az ti zavidim.len tak dalej moja.
ja mam velakrat chut to zabalit,a moj kolega ma 53 rokov a hovori ze on len v 60tke chce zacat poriadne zit :D to ma vzdy pobavi :)ked si pomyslim ze ja soplak sa stazujem a on ma o polovicu rokov viac ako ja a je plny energie.nepochopitelne :)
tanicka a alex moc sa nebozkavajte lebo vidim srdiecka uz aj na monitore :)
GN vsetkym

tobi

ahoj TATI, tak ja som taka pesimistka jak lusk..mne straaasne moc chyba optimizmus v zivote..ja som skor taka, ze vela premyslam a v poslednej dobe len o tom zlom, mam strach, ze sa mi nieco stane alebo niekomu z mojich blizkych a tak..ale vela sa pozorujem, a potom si namyslam hluposti, mam strach..a myslim si,ze to suvisi aj s tymi stavmi atakmi, lebo niekedy som nevedela co to je, nevedela som ze je to uzkost a vtedy to zacalo zacala som mat o seba strach...ale je zvlastne ze take tie busenie srdca ma chytalo aj pred 6 rokmi ale len obcas a nebolo to take hrozne ako teraz..mne sa to velmi zhorsilo a vratilo po porode..dovtedy som nemala strach ist von..no od porodu je to hrozne..prekonala som aj poporodnu depresiu, ale nikam som nesla, lebo som si nahovarala, ze to zvladnem..mozno je to aj tym,ze sa to potom zhorsilo..neviem..

denisa-ss

katkaxxx, dakujem, ze mi vzdy odpises, si zlata.
ja neviem ani odkial to viem, niekto mi to mozno povedal alebo som to niekde citala, ze ked niekoho chyti infarkt typicky znak je trpnutie lavej strany ruky a hlavne laveho malicka, odtial sa tiahne ta bolest. neviem - mozno mam chybnu informaciu, ale tak nejako ju mam zafixovanu v hlave. a tiez , ze ta bolest vystreluje do ramena lavej ruky a to ma tiez boli. ale som rada, ze si mi to objasnila.
a myslis teda, ze takymto ludom ako sme my hrozi infarkt z tych stavov?

Roman72

Ahojte všetci, pridávam sa do "klubu". Rád by som sa s Vami poradil, čo sa týka tých záchvatov. Ako prebiehali ? U mňa to začalo tak nejak znenazdajky, lapavo som začal dýchať pocit akoby ochabnutého brušného svalstva a tak. Vyšetrenia na ktorých som bol za posl. 3 týždne vyšli ok, doktori su skor , že psychogénneho charakteru, no ja som veru silna osoba no, žeby všetko to začalo stresom ? Nechcem tomu veriť, pravda je, že či to nesúvisí aj s tým, že som cielene schudol 25 kg za 4 mesiace. Poradte ti, ktori aj s tymto maju skusenosti na vlastnej koži. Zatial velmi nie som za lieky, i ked som skusil Lexaurin na odporučanie, ale problem asi nerieši. Tie pocity ma velmi obťažujú. Vďaka.

katkaxxx

denisa to s tym infarktom je uplna hlupost. trpnutie ruky alebo nohy alebo cohokolvek byva pri uzkosti. to ta ako napadlo prosim ta? :)

denisa-ss

prepacte, ale ak mozem, este rada sa nieco opytam. viem, ze tieto otazky by som mala riesit s psychologickou, ale ako som pisala - som objednana az o 3 mesiace, co je pomerne dlha doba.
chcem sa vas teda opytat, ci sa nebojite toho, ze by vas v buducnosti postretol infarkt z tychto stavov? lebo mne totizto z tych mojich prejavov trpne lava ruka, dokonca obcas aj lavy malicek, co je vraj nejaka predzvest infarktu. a to som pisala, ze mam len 16. nedeje sa to casto, fakt len zriedkakedy, ale aj tak sa toho bojim. tak by som rada vedela, ze ci mi hrozi v skorsom, ale i neskorsom veku infarkt uz len z tych buseni srdca, trpnutia ruky alebo tazkeho dychania.
prepacte za vyrusovanie, a dakujem za odpovede.

tati

ja som sa stretla s babou,ktora mala take zachvaty,ze pre nu prisla sanitka a dokonca po tom co tri dni nespala zacala mat halucinacie a dnes je spokojna v zahranici,s tym,ze 2roky uz ziaden zachvat nemala!uzivala ad,ale vraj najviac jej pomohli rozne knizky o pozitivnom mysleni a zmena postoja ku zivotu...ja ale nemozem povedat,ze by som bola pesimisticka osoba a zo vsetkeho si robila tazku hlavu a napriek tomu to mam...ako ste na tom vy?

tobi

TANICKA, prepac,ze som zvedava..mozem sa ta opytat, co ti bolo, ze ti davali chemo?bola si vazne chora? a ako sa ti dnes darilo?