Úzkosť

tobi

teraz som sa zhlboka nadychla a je mi fajn..ja sa nerozculujem, ale nech nech ma nikto nesudi, ked ma nepozna..ale kaslem na to...uz to nebudem rozoberat, napisala som to, co som mala na srdci..a ten kto ma pochopi, tomu som vdacna..

adka2001

Zuzanka moj manzel si mysli ze je to z chrbtice.Ja mu to ani nemienim rozoberat lebo potom mi robi kazne ze asi som nachladla a to mam z toho.Je fakt ze chodim ako v lete ale co uz neznesiem ked mi je teplo.A co sa tyka priestorov tak radsej chodime na nakup vecer ked je menej ludi tiez sa mi blbo dycha.

tobi

ADI, aj ked som si povedala,ze tu nikdy toto nenapisem..predsa napisem..ja som v kutiku duse vedela preco mam uzkost a strach a aj viem..urcite je to ono..ja som prezila take zle veci, ze som si stale hovorila,ze som silna,ze ina by sa s toho zblaznila..ale ono sa to krasne usadzalo v mojom podvedomi a kedy sa to chcelo tak sa ukazalo..a stale som hovorila, ze raz o tom vsetkom napisem knihu...zacalo to tym, ze si jeden hajzel ked som bola mladucka, vynutil nieco..to mnou tak zamavalo a bola som na tabletkach..ale potom sa stalo, ze mna aj moju kamosku, zaviezol jeden, dnes uz nebostik, na letisko a tam nas bil hodinu vkuse, mna tahal za nejake zelezne budy a chcel ma znasilnit, ale kamoska ma stale drzala za ruku..nebudem to tu do podrobna rozpisovat..mala som pri hlave pistol, chcel ma zabit a zakopat, teda vravel to...ono toto by sa mozno dalo..ale sme ho udali a zacalo nam peklo..kde som sa pohla ci z domu, alebo kde vsade bol a nie sam a vyhrazal sa mne aj mojej rodine..myslim,ze toto staci na strach a uzkost nie? teraz mi je blbo ked to pisem, ale viem, ze bude dobre..a detsvo som tiez nemala pekne, vdaka otcovi, lebo pil..

zuzana12345

Tobi poriadne sa nadýchni a vydýchni, dobre si zanadávaj mne to vždy pomôže a hlavne sa nenechaj vytočiť to ti teda dobre nespraví.Nie si jediná koho tu Zuzana sfungala,aj nás s Adkou že a čo keď mame po štyridsiadke a stále riešime problém s chrbticou.Ja si to vôbec nevšímam tak skús aj ty vidíš to by bola prvá zmena čo by si urobila povzniesť sa nad niečo.Neboj všetko pomaly prejde.My s Adkou teraz pečieme a upratujeme a tak sa trošku "rozprávame" tak skús aj ty niečo pridať.Aďuška ja som tiež mávala hrozné problémy chodiť von,ale už to prešlo fakt je mi teraz fajn len ja nemusím veľké otvorené priestory a hlavne Tesco tam veľmi zhlboka dýcham a nemám tam dobrý pocit.A tvoj manžel ako reaguje na tvoje problémy?

adka2001

Tobi co sa Zuzky tyka nehnevaj sa na nu lebo ked mne raz tiez takto podobne napisala ale ja som to nebrala ako urazku mne to pomohlo.Je lepsie cloveka takto nakopnut aby sa prebral ako lutovat .Ver mi.Ona urcite vie co hovori.

adka2001

KATUSKA moja ale si to dokazala a dokazes to neboj myslis ze mne je ako ked som uz zavrela za sebou branu som myslela ze odpadnem.A ty to tiez dokazes len to chce cas niekomu to prejde rychlo druhemu nie .A nie sme vsetci rovnako silny aj ja som taky tip cloveka ako ty ja tiez nicomu a nikomu nverim kym sa nepresvecim ze naozaj je to tak ,tak sa neboj a pytaj sa.

katkaxxx

Tobi ved sa tak nerozculuj, nejde o nieco smrtelne vazne. nemyslim si ze to zuzka myslela zle. ide len o to, ze jasne, ze kazdy clovek ma pociatocnu fazu, kedy ma otazky, zistuje o co ide, postazuje sa atd, to je vsetko normalne. len treba zacat nieco robit aj pre to, aby sme sa prestali stazovat a aby sa nam to zlepsovalo. ja to nemyslim zle a myslim ze ani zuzka to nemyslela zle, len ona to proste niekedy tak ostrejsie napise. ale podla mna bez zleho umyslu. takze tak :)

tobi

ADKA, super, ze si tak pokrocila..vies, chce sa mi teraz plakat, naozaj, ale ja to nedokazem TERAZ ist von, a pri tom som asi pred troma tyzdnami bola taka stastna, isla som sa sama prejst s tobinkom..a zrazu BUM a prisla uzkost..

tobi

ZUZANKA 65, A ESTE NIECO, NA LIEKY SOM SA PYTALA NA ZACIATKU, KED SOM SEM ZACALA CHODIT..A DNES NA MAGNEB6, A NA STRAVOVANIE SOM SA OPYTALA DNES PO "PRVYKRAT" ESTE NIECO SA TI NA MNE NEPACI?

adka2001

Tak si aspon pokecame.Ja zas peciem no co uz mam s nimi robit tak som im spravila take cosi jednoduche a dobre a potom som sa isla prejst sice len na kusok ale SAMA a zajtra pojdem zas .Musim sa tej uzkosti zbavit.Vies odkedy som nebola sama vonku tak sa mi chveli nohy srdce mi islo vyskocit ale isla som.aA je mi dobre na dusi.