Úzkosť

monika99

brrr zima a ja chcem uz slniecko.....Hlava ta zrejme boli z AD ale moze aj s pocaska,ked malo tekutin pijes.....Skus c vitamin a magnezium si dat,to vacsinou zabera......

tobi

ahoj monika, mn by mozno tiez preslo, no lekarka povedala, ze namam brat..tak uvidim v piatok ake mi da, ak mi da nove...TANI, teba bolela hlava z cipralexu? ja som brala na zaciatku polku, teraz celu...

monika99

caute,dneska mam volno ale tak snezi vonku a fuka hnusne studeny vietor vonku ze sa nechce ani nos vystrcit....Tak si vegetím trosku,len akurat ze pradlo pojdem vyvesat a dole podlahu umyjem.V sobotu ideme za deckami a dojdeme az v nedelu tak si urobíme valentína s deckami a aj psa berieme a moja kamaratka tiez pojde.Inak aj mna bolela hlava z liekov zo Zoloftu a jak strasne,neskorto preslo ale dva tyzdne som trpela.Inak ja uz Ad-cka beriem kazdy treti den jednu tabletku,zatial celkom sa da.....

agaven

adka ak cosi vies kde som ahoj mam preklep ale no moja mna musia čitat aj dva krat ahojko pekný den no ja som napraskovana aj na srdce som si dala a skoro som odpadla v tej nemocnicíi ale dala liek a preslo ahoj

agaven

ahojte adka som tu tak na pohot. som bola včera a preto teplota a bolest hlavy a hrozna to ohladom mojej dcerki ved vies no ja som vedela co jej je ale ako to je tazku rani dokt. no nic mam ist do tatier na licenie a napokon ma dala zase na arejgol. porosila som ju n arengen nerozumiem tomu no s nosom pozrela no vypism ju aj bez vas do skrabarov na liečennie a aleg. som poprosila a povedala mne sa nezda dychanie dam rengen chcete dobre dam ju aj na reng. nosa adka presne ani sa nepytaj zapal nos krvavý dutiny spuchle že dych pusou bacili adt no mam antib. vela vela aj od kaslu lebo to jemne leze aj na pluca zatial nehoručkuje no son nspala lebo pov.na pohot . keby čosi bezat a ist na prijem ale som ju sledovala no driemala každe 3 hodiny a potom sa nestresuj po 2 mesiacoch bože dakujem že tu dokt. osvietil rozum a dala ju tam no a obvodna ved ja by som ju dala na rebgen len rengen lpuc by som nespravila ale začala bit na mna dobra aj milsia no mala som pravdu a oni nemaju moc radi mudrovanie ale vies ja som vedela kade mam patrat ved ma chapes ahojo adka chcela si aj tyniečo pozret ked si tam prisla na tu temu moja ja viem čo mas v skratke dozt si si vytrpela a mas to stale kodovane hlave ako aj ja ale nico mi tam nesedi adka viec čo je ten velu stroj daju ta tam no lezis skoro tam cela neciem čo to je vybav si to povedz ze ti je stale zle no pisež že ti je dobre ale nie aj tak ta kadý den cosi boli myslim ine aj ked ale jemne boli k veci objednaju ta no dlhe čakanie neva adka nerozumiem tomu ale nico aj ten chrbat a tie nerv, zakončenia ačosi ide to do hlavy a tam ti na to pridu mas zle lieky ano jemne pomahaju ale neni to ono ozaj to ten pristroj na tu ct hlavy tam si bola ale ono to neukazalo lebo to ide od inal a je slady chapes ma pytaj sa na to ležis a okruhlejsie je to take čosi no ale neviem pri vas to tam nie je ale docestuješ tam to je jedno pojdes tam chod bude ti lepsie ano ahojko

tobi

len som sklamana, uz som sa tesila,ze cipralex zacne ucinkovat, lebo ho beriem dva tyzdne a teraz ich mam vysadit...

tobi

ahoojte, TANI, tak som zavolala psychiatricke, no a povedala mi,ze to moze byt z cipralexu aj nemusi..a ze ich nemam brat a prist k nej v piatok,no uvidim,co bude..tak uz som brala serlift a zmenila mi na cipralex no uvidim co mi da...

tatiana26

Posledná, prvá, hrozné :) my už máme za sebou polhodinovú vychádzk v daždi. Inak dnes je tiež rozkošný tlak :) Najradšej by človek ostal v posteli, keby mohol...ale ešte hodinku sa môžem vytešovať z tepla domova, xixi

tatiana26

TOBI tá hlava ťa môže bolieť z toho, že ti nesadli tie ádečka... ja som mala presne to isté, hrozne ma bolela hlava vzadu a keď sme znížili dávku, tak to prešlo. Zavolaj psychiatričke a spýtaj sa na to, ale podľa mńa to súvisí. Nestíham všetko čítať, lebo pracujem, len v rámci pauzy som nazrela :)