Úzkosť

adka000

Tobi to ta stale boli hlava?Nemoze to bit z AD ciek.Alebo uz len krcna chrbtica a tie lieky si uz dobrala co ti dal neurolog.A inak u nas hrozne snezi a fuka silny vietor to je hrozne .Neviete co je s Miskom uz tu davno nebol dufam ze je OK.

tobi

ahoj TATINKA, tak to ti uprimne zavidim, ten stockholm..ale zaroven ta aj chapem,ja ked idem len do ineho mesta tak mam strach ci ta mrcha na mna tam nezautoci..a pritom ani dovod nemam sa tak strachovat a stresovat...a to ked sa zohnem je fakt hrozne, tie iskierky aj ty ich vidis? tati kolko mas rokov,ked smiem vediet...pa

tati

caute baby,tak k tomu pms by som sa rada vyjadrila aj ja,pretoze som si vsimla,ze presne 7dni pred douzivanim HAK sa citim ovela uzkostnejsia ako kedykolvek inokedy...tobi,ja ked sa zohnem a prudko vstanem,tak vacsinou nevidim absolutne nic a niekedy si myslim,ze asi aj odpadnem,ale to pravdepodobne suvisi s nizkym tlakom.idem na valentina do stockholmu:-)je to ale 'mrcha'...miesto toho aby som sa tesila myslim na to,ze co ked to znovu zacne!!!ale premaham sa ako sa len da a hovorim si,ze nic horsie nez prvy zachvat v bulharsku sa mi stat nemoze.inak velmi sa mi paci ten prispevok od katky000.je pravda,ze citat kazdy den o tom ako je komu zle asi nie je velmi pozitivne,ale na druhej strane,ked mi bolo skutocne zle,tak to bola ta najucinnejsia pomoc a ked uz mi je lepsie,tak mam taku potrebu sa aspon mrknut,ze ako sa vsetci maju a co nove...

adka000

No baby pozrite co som nasla na jednej stranke nedalo mi aby som vam to neposlala ten clovek co to napisal vie o com hovori: Každá panická porucha sa dá vyliečiť, ale treba predovšetkým spoznať samého seba.K tomu sa človek častokrát dopracuje až po rokoch trápenia a márneho hľadania nejakej zázračnej pilulky.Kľúč k vyzdraveniu má každý len sám v sebe a musí sa naučiť odomykať a zamykať.Nepomôže ani diskusia o úzkosti,pretože stále sa rozpráva v nej o úzkostných atakoch a o tom ako sa človek od rána zle cíti.Tým sa vlastne už uskutočňuje určité programovanie na celý deň.Úzkosti sa dá zbaviť,len treba prísť na to ako.Každý si musí nájsť svoj vlastný spôsob,ale rozhodne zlý je spôsob potláčať úzkosť na silu.Všetci čo ňou trpia majú predovšetkým strach,strach z toho že sa to bude opakovať a to spôsobuje ešte väčší strach.Treba sa naučiť desenzibilizácii strachu v určitých situáciách,ktoré vyvolávajú panický atak.Rozmýšľajte ako,raz na to určite prídete,ale pretečie ešte veľa vody a popíšete toho ešte veľmi veľa.Niekedy je úplne zbytožne radiť pretože niektorí akoby sa radi utápali v tej svojej chorobe a bez vlastného pričinenia by chceli vyzdravieť,to sa nedá.Len spoznaním samého seba sa môžete vyliečiť, ale to neznamená že sa budete chorobne pozorovať.Treba sa naučiť tie situácie zvládať,postupne,pomaly s čo najmenším strachom.Želám skoré udravenie a aby ste ten kľúč k svojmu zdraviu našli čo najkôr.

katkaxxx

silvi, no bohuzial na to neviem poradit nic ine ako sa snazit na to nemysliet.. prip. sa spytaj doktora, mozno nejake gingo alebo co ja viem..

silvinciatko

Ni som doma, normalne pracujem a o to je to horsie....
ale je normalne ze ked mam ten svoj stav tak som uplne nemozna, zmatena a nic sa mi nedari a strasne zabudam?

tobi

SILVINCIATKO, aj mna uz s toho asi slahne, lebo tiez niekedy zle vidim akoby rozmazane, mam zavraty, som unavena a hlavne ma boli uz viac ako tyzden hlava...aj krk..a hlavne rano som nemozna a tie zavraty..no tiez si hned namyslam,ze co mi je uplne ta chapem,lebo keby mi nic nebolon a citila by som sa fajn,tak si nenamyslam...