Úzkosť

katkaxxx

dakujem vam baby, vidim ze sa chapeme :D pre mna su tieto pocity strasne cudne lebo som take nikdy nemavala pred tym, to je len par mesiacov dozadu..a je to fakt cudne ze ma to drzi napr dnes doobeda a teraz uz nic, je mi uplne normalne. jeden aby sa z toho zblaznil.. by som dala taketo veci okusit nejakym chlapom, ze co by povedali :) potom by uz mozno nenadavali ze sme nervozne a naladove :))

tobi

ahojcek TANI, tebe pomoze ked sa nalejes vodou? lebo ja pijem dost malo aj to nasilu...a stale ma boli ta hlava to asi tym pocasim, vacsinou ma boli stale na spankoch a teraz aj vzadu akoby od chrbtice...booze asi si dam ten ibalgin, nebrala som, lebo tu niekto pisal,ze sa nesmie s AD...inak aj ja som sla spat o 1 v noci...tak sa drz pa

adka000

ahojte baby ja by som len spala v noci nespim lebo ma boli chrbat a potom cely den som ako prispata nie je to uz jarna unava??Aspon ze sa mam na co vyhovorit .Silvinciatko je to fakt neprijemne tie blbepocity a ty si doma alebo chodis do prace?

silvinciatko

caute baby :)
Uz teri den ( mam pred menzesom ) mi je straaasne cudne...uz som tento stav par krat mala...je to nechutne....
sa tak vnutorne cela chvejem....mam tak trochu zavraty....a hlavne citim sa absolutne divne co sa tyka toho, ze mam zasa pocity akokeby vsetko okolo mna bolo cudzie, mam neisty krok, som nesikovna a hlavne strasne zabudam posledne dni...nezapne mi ked ma a pod...
uz ma z toho vsetkeho slahne...

tatiana26

ahojky, KATKA neboj, nestresuj, je to normálne, PMS je u každého iné, má rôzne variácie prejavov :)
Ďakujem KACHITA a TOBI, ste zlatučké. Dnes som takááá unavená, som šla spať o 1 a spala som neviem či 6 hodín vôbec... ale to som si sama zavinila, lebo som večer začala neskoro pracovať...musím si to už celé nejako lepšie skoordinovať a bude dobre. Inak ten atak v sobotu nebol zase nejaký silný ani taký desivý, len som sa zľahkla na margo toho, že ma tá doktorka trochu postrašila... Ale cítim to aj ja, že som nejaké vysoké tempo nasadila, ani cvičiť nemám kedy... Skúsim sa trochu stlmiť a dnes sa riadne vyspím. Síce pred 11 sa mi do postele isto dostať neporadí, lebo to je proste moja pracovná doba, ale zajtra si ráno pospím dlhšie, lebo idem až na obed do práce... Ty koki, ale ja dnes normálne zaspávam, idem sa naliať vodou...

tobi

katka XXX, ja som sa stale zaoberala tym ci nemam PMS, nikto mi to nepotvrdil ale urcite ho mam...tie pocity mavam a aj ine...tiez ma nic nebavi, som nervozna, placem, kricim, mavam zavraty, niekedy aj teplotu zvisenu, tiez mam teke pocity,ze co ak zomriem...a mne teraz meskala 2 tyzdne a myslela som,ze sa zblaznim, inak mi stale meska iba takych 5 dni, no teraz meskala dlhsie,neviem ci to nebolo aj tym,ze beriem AD...

agaven

ano medi ludmi je mi dobre a zle vždy ked mam manzas a depresie uskos ked je moc ludi niekde malo mi nevadi tlacenica atd radsej vystupim vtedy mi je hrozne katuliakto no ano

katkaxxx

agaven ale mavas to vzdy len pred menstr.? inokedy nie? este som zabudla dodat ze pokial som napr v praci medzi kolegami a tak tak je to ok, ale akonahle sa dostanem niekde von, kvazi "mimo bezpecia" tak to zacne.. asi to bude PMS alebo co, lebo som nikdy nepocula o situacne predispozicnej depresii, ked ma clovek depresiu tak sa citi depresivne bezohladu na to v akom prostredi sa nachadza nie? ja uz som z toho jelen fakt...

agaven

katka ano ja to mavam aj 3 dni po zlatko ja ano a to nejdem k psycholod .lebo viem že povie uskost depresia mne to pov.obvodna a tetaniu potvrdenu mam ahojko drh sa