Úzkosť

tobi

ahoojcek, co je tu tak prazdno? co? tak ja mam za sebou prvy autogenny traning u psychiatricky...lieky cipralex beriem dalej, lekarka vravela,ze by ta hlava nemala boliet od toho,ze zatial ma s cipralexom len dobre skusenosti a ze sa nikto nestazoval na to...a dnes mi povedala,ze ich budem uzivat rok, to som len kukala,lebo som si namyslela,ze tak dlho...no a pytala som sa na ten ibalgin, tak si kludne mozem dat, ked ma boli hlava...takze ibalgin sa moze...nemozu sa lieky ako tramal...pa

adka000

ahojte dievcata viete ake mam problemy hlavne s tou chrbticou ,tak som behala na nete a objavila som tuto stranku www.drmaja.estranky.sk ,hned som aj p.dok. napisala a ona mi v ten den odpisala a chcemi pomoct.a budete prekvapene kto je ta p. dok.!!Tak ze uvidime a mozno ze bude dobre skuste aj vy tam pozriet na tu stranku.

tobi

katkaxxx, to poznam,ani mna uz nebavi riesit lekarov furt dokola tam chodit...a mam najradsej, ak mi niekto povie, ci ma bavi behat tolko po lekaroch..nooo jaaaasnee ze ma baviii, nie ved nemam nic ine na praci, ale co uz nepochopi ta ani najlepsi kamarat, ak to nezazil...ved keby som sa citila fajn, tak nikam nechodim..a inak, mna tiez caka komplet vysetrenie u alergologa, lebo som alergicka a nebola som tam asi 5 rokov,no vies uz som sa potom bala, ze na mna nakrici, no mamka ho pozna, tak vravel,ze mam prist, tiez som mala v minulosti oslabenu imunitu, co som drzala drasticku dietu...no ale aspon po alergologovi som nebehala, no nie?

tobi

ahojte, TANI, ked som brala polku 3 dni tak az tak ma nebolela, teraz co som brala celu, tak kazdy den ma bolela...no neviem, zajtra uvidim,ci mi da nove...a ty beries sertralin polku? vies ja myslim,ze keby mi znizila..ved uz beriem druhe, prve mi zmenila co som mala serlift od predosleho psychiatra...

katkaxxx

ahojte dievcata, tu je tusim umenie sa nalogovat, vkuse su s tou strankou problemy... ja som dnes bola u alergologicky po vysledky krvi, zistili ze mam poruchu imunity a predpisali mi kopec liekov.. uz ma to zacina fakt stvat.. stale riesim to zdravie a lekarov.. s tym zaludkom stale problem, este som ani nemala cas sa ist objednat na tu hadicku.. ako sa ma Misko? uz sme o nom dlho nepoculi.. ako sa ma Lenka? Zuzka 12345? a Kachita? a ostatni ktorych som nespomenula?

tatiana26

Ránko dievočky... (chlapci sem už nechodia :)) TOBI mňa bolela zo zvýšenia sertralínu, ktorý beriem teraz a ako mi ho znížila naspäť, tak prestala... Ale zdá sa mi divné, že ti tie lieky len tak vyhodí, daj si radšej polovicu a uvidíš, čo hlava. Bolela ťa aj keĎ si brala iba tú polovicu?

zuzanka65

No baby pozrite co som nasla na jednej stranke nedalo mi aby som vam to neposlala ten clovek co to napisal vie o com hovori: Každá panická porucha sa dá vyliečiť, ale treba predovšetkým spoznať samého seba.K tomu sa človek častokrát dopracuje až po rokoch trápenia a márneho hľadania nejakej zázračnej pilulky.Kľúč k vyzdraveniu má každý len sám v sebe a musí sa naučiť odomykať a zamykať.Nepomôže ani diskusia o úzkosti,pretože stále sa rozpráva v nej o úzkostných atakoch a o tom ako sa človek od rána zle cíti.Tým sa vlastne už uskutočňuje určité programovanie na celý deň.Úzkosti sa dá zbaviť,len treba prísť na to ako.Každý si musí nájsť svoj vlastný spôsob,ale rozhodne zlý je spôsob potláčať úzkosť na silu.Všetci čo ňou trpia majú predovšetkým strach,strach z toho že sa to bude opakovať a to spôsobuje ešte väčší strach.Treba sa naučiť desenzibilizácii strachu v určitých situáciách,ktoré vyvolávajú panický atak.Rozmýšľajte ako,raz na to určite prídete,ale pretečie ešte veľa vody a popíšete toho ešte veľmi veľa.Niekedy je úplne zbytožne radiť pretože niektorí akoby sa radi utápali v tej svojej chorobe a bez vlastného pričinenia by chceli vyzdravieť,to sa nedá.Len spoznaním samého seba sa môžete vyliečiť, ale to neznamená že sa budete chorobne pozorovať.Treba sa naučiť tie situácie zvládať,postupne,pomaly s čo najmenším strachom.Želám skoré udravenie a aby ste ten kľúč k svojmu zdraviu našli čo najkôr.

zuzanka65

Tobi, aj mňa včera bolela veľmi hlava. Bolieva ma vždy, keď mám mokré vlasy a nevysuším si ich hneď fénom, čo sa stáva pomerne zriedka, ale stane sa, ako včera, že si ich jednoducho nevysuším. Bolieva ma vtedy ľavá strana hlavy, v uchu mi nepíska, ale mám v ňom akoby tlak. Takže ja viem z čoho to mám. Ty píšeš, že si mala zápal spánkových kostí, môže to byť aj od toho, no aj z AD. Najprv zisti, z čoho to máš a nestresuj sa. Nepíšem to prvý krát, ale nedá mi, nespoliehaj sa priveľmi na lieky, pomôžu, ale nevyliečia. Vyliečenie je len na tebe, ale to určite vieš aj sama, nechcem ťa nič nové učiť. Tak len pokojne, nestresuj sa pre AD.
10.2. ADka skopírovala a dala sem jeden príspevok. Mne sa páčil tak, že navrhujem, aby ste si ho skopírovali a čítali každý deň.
Tobi, pre teba ho sem hodím ešte raz.
Majte sa všetci krásne.

tobi

boozinko, ja mam dilemu...som normalne sklamana, ze mi lekarka vysadila lieky..takze v piatok asi dostanem nejake ine, uz som zacinala byt v ako takej pohode,ze zacnu zaberat..,no neviem, myslela som,ze mi znizi davku na pol,ale nemam ich brat a to ma napadlo ci sa vobec mozu len tak zrazu vysadit, no ale ona je lekar tak asi vie...uz rozmyslam ci ma vobec boli hlava z AD-ciek, jasne niesom si ista..no viac ma boli na lavom spanku a v tom uchu mi neskutocne piska a mala som tam pred rokmi zapal spankovych kosti...no to sa neda urcit ci je to z toho alebo z ad, tazko to odhadnut, no uvidim co povie v piatok lekarka, ale urcite ma nenecha bez ad, to by som asi nezvladla...papa

Hypnos

Ahoj, som hypnoterapeut a podobne stavy nie su vobec ojedinele. Xanax ti pomoze zmiernit symptomy, ale nedokaze odstranit dovody vzniku tvojho stavu. Je to riesitelne