Úzkosť

tobi

no tlak aspon co mi merali u lekarky som mala 125/na 85, potom zase 130/90..teraz neviem aky mam...no je pravda,ze malo pijem..

adka000

Tobi neviem ci mozes na Ad cka ibuprofen .Ja si ho davam kazdy den na ten chrbat trocha to ukludni bolesti ale ma po nom pali zaludok.Ale co uz.Ty aky mas vobec tlak ,moja svagrina ma zavrate aj tie iskricky a ona ma velmi nizky tlak.Pijes dost?

tati

ja mam subklinicku hypothyreozu,teda znizenu funkciu stitnej zlazy a kazde rano mam uzivat polku thyroxinu,ale niekedy mam pocit,ze za tu uzkost a triasku moze prave ta tabletka,tak som to prestala uzivat.v maji mam ist na kontrolu,tak uvidim,co mi povedia...

tobi

a ty si brala lieky na stitnu zlazu? lebo ja mam ist k psychiatricke na odber krvi, chce mi skontrolovat hormony...lebo sa ma pytala,ze preco mi nikto este nezobral krv na hormony..

tati

ja som decembrovy strelec:-)mne to az tak nevadi,skor mi vadi ta neuveritelna zima...to bude ale stitnou zlazou.viem,ze by som mala zacat opat uzivat tie tabletky,ale bojim sa,ze ked ich zacnem uzivat,zase mi bude zle.

tobi

ahoj TATI,to ja zase len tie iskierky,mne sa netmie, a tiez mam niekedy pocit jak mam to iskrenie,ze odpadnem...ale to ma asi viacej ludi, ked sa prudko postavis alebo ked sa zohnem po nieco...ja mam 27 ja som julova...

tobi

ahoj adka no neviem ale mozno je to z AD, mozno nie, ale myslim,ze s chrbtice, lebo ma boli od krku vzadu hlava...ja uz fakt neviem, ale boli od vtedy co mi zmenili AD-cka...a tie lieky,co mi dala neurologicka neberiem,ledze mi zmenili tie AD tak nechcem vsetko do seba pchat, to mi dala lieky na bolest chrbtice...ty nevies ci mozem ibalgin, lebo tu niekto pisal,ze sa nesmie...