Úzkosť

zuzanka65

Je tu ozaj prázdno, asi sa všetci sánkujú a lyžujú:-) Alebo oslavujú Valentína. Ja som bola doobeda u mamy a na väčšom nákupe, teraz som doma a nič sa mi nechce robiť. Ja už nemám vôbec problém s tou hnusobou, iba depky ma držia a preto sa mi nič nechce. Aj ten nákup a návštevu u mamy som si naordinovala, aby som len nesedela doma a nepremýšľala, že čo teraz. Inak, ako som už písala, je ozaj pekne von, tak som rada, že som sa prinútila ísť niekam. Tak vidíš, ja som príklad, že tá hnusoba sa dá skrotiť, keď nemám ozaj veľké depresie, chodím všade sama a nemám s tým žiadny problém.
Ja Valentína neoslavujem, nemám s kým, ale keby som mala, tak by som to určite nezavrhla tak celkom, hoci darčeky a čokoládky nemusím. Momentálne som sama doma so synom, tak by som uvítala zmenu, keby tu bol niekto iný so mnou.

adka000

Zuzanka ahoj moja cvicim ,uz je trocha lepsie ale ta hnusoba stale pokusa.Spojila som sa s pani doktorkou bola velmi ochotna ,aj chcela aby sme sa stretli ,len ako sa ja do Michaloviec dostanem.Tak mi povedala ze mi vsetko napise na e-mail co a ako mam postupovat .Takze teraz cakam.A innak aj tu snezi a hrozne fuka vietor.

zuzanka65

Ahoj Adka! Je mi ľúto. že sa dnes necítiš dobre, snáď to raz prejde. Čítala som, že si sa spojila s Dr. Paľovou. Ako to dopadlo? Dohodla si si u nej návštevu?
U nás je krásne tretí deň sneží. Ako na Vianoce. Ak si odmyslím nepríjemný vietor, čo ti šibe vločky do očí, že keď ideš, ani poriadne nevidíš, je to fajn. O toto mi ide, pozerať sa na veci z tej peknej stránky.
Adka, keď ťa bolí ten chrbát, skús sa ponaťahovať, trošičku jemne pocvičiť, žiadne prudké pohyby, len také naťahovačky.

adka000

Co je vsetky kde ste oslavujete VALENTINA??? Mne je dnes na figu boli ma strasne chrbat a vobec sa citim ako z nicim ovalena .

tatiana26

Ahojky :) ako ste na tom s úzkosťou na valentína, v tento hrozný komerčný deň ? xixi

Ja vynikajúco...fičíme s Willym na obed k priateľom a večer nemám žiadne rande a s nikým nepôjdem do kina ani mi nikto nebude pchať srdiečka (dúfam) alebo nedajbože plyšákov... uf :D

zuzana12345

Aj u mňa je to naopak.Ja som z toho nervózna keď mi trčí slanina spoza nohavíc.Hovorí sa že fajčenie škodí zdraviu,je to pravda,ale somnou to od vtedy ako som prestala pred ôsmimi rokmi fajčiť po zdravotnej stránke dolu vodou.Všetko sa na mňa začalo lepiť.Predtým,keeď som bola nervózna,dala som si cigaretu a bol pokoj.Teraz problém do zblbnutia rozoberám až mi z toho hrabe.Tiež sa bojím čo zo synom.Hrozne ma nahneval,lebo tri roky sníval o vysokej škole odrazu nechce ísť.Nebudem ho nútiť,však na to možno sam príde.

adka000

Inak to hromadne prepustanie to je fakt hrozne.Co bude s ludmi aj ti mladi aj moj syn tento rok maturuje a co potom? Rovno na urad prace,alebo si spravi vodicak aj na velke auta a pojde na kamion.On uz takto rozmysla.A potom ze su tieto ,depresie a uzkosti a co este bude dalej.No a schudnut by som mala aj ja .Ja som take krpate ziene meriam 160cm.a vahu ani nenapisem ,lebo som poriadne pribrala a to len teraz odkedy som takto ako som.Ale co uz hovori sa ze nervy treba zaoblovat a bude dobre ale pri mne to plati asi naopak.

zuzana12345

Adka som v pohode,len dokedy.Unás sa dosť v práci prepúšťa,tak je o čom rozmýšľať.Ty máš teda pevnú vôľu s tým cvičením.Ja sa nemôžem rozhýbať.Snažím sa trochu schudnúť ale sa mi nedarí,nie že by som bola tučná,ale predsa po zime sa niečo naukladalo a to mám tento rok pomaturitnú stretávku po 25rokoch,tak chcem nejako vyzerať,ale však do mája to hádam nejako zhodím.Ja som mala pri výške177 tak okolo58-60kg a teraz mám 65 a citim sa blbo.

adka000

Ahoj Zuzanka a ja uz som sa bala ze sa ti volaco stalo.Ja sa mam zatial dobre ,tuk, tuk, musim zaklopat ,len chrbat ma pobolieva ,ale cvicim no dokedy!?!?!A ty si uz v poriadku?Tak hovoris z si mala zbytocne vydavky no ked sa kazi tak uz hned vsetko .Inak v poslednom case je tu fakt prazdno.

zuzana12345

ahojko všetci,dlhšie som tu nebola.Ani som nestihla všetko prečítať.Dúfam že ste všetci OK.Najprv sa nám dosr...televízor,pred týždňom počítač som zvedavá čo sa mi ešte dohúka.Keď sa darí tak sa darí.Katuška ako skúšky dúfam že dobre často som na teba myslela,ako sa ti darí v štúdiu.Aduška a čo ty moja.Ja som si až teraz všimla,že sa musím zaregistrovať.Tani a ty ako v práci.Mám dojem že odkedy je to len pre zaregistrovaných píše sa sem menej