Úzkosť

Kachita

To je inak velmi dobry napad stretnut sa. Casom by sa dali organizovat poriadne srandy :)
Ja si citam knihu od Praska, velmi ma bavi a na vela veci som aj prisla. No citim sa ovela lepsie :)

zuzana12345

tiež si viem také stretnutie predstaviť,len keď tu každí býva na inom konci republiky a to by bol obrovský problém.Myslím že Katuška žije v Bratislave neviem odkiaľ je Tánička Tobi je asi z východu a o ostatých nemám šajnu.Ono by sme mali zorganizovať taký "pionierský tábor" pre úzkostlivých.Určite by nik atak nedostal

adka000

Zuzanka mozno ze sa raz aj stretneme nemozme vediet ,ale bolo by dobre mam taky pocit ze mi toho mame az vela spolocneho.Bolo by to fajn raz si spravit taku stretavku nas vsetkych s tohto fora co hovoris??

zuzana12345

Adulík,keby ta vzdialenosť medzi Nitrou a Prievidzou nebola taká veľka,no nie je to také strašné,mohli sme si Valentína spraviť same bez chlapov.Toho môjho tiež nevytiahnem zdomu ani heverom.Až tak si bahní pred tou telkou a o chvíľu určite zaspí.

adka000

Zuzanka ti si podarena ze posteloveho valentina to je fakt dobre.A moj muz mi strcil do ruky vonavku a uz a fujazdil cvicit s kapelou.Tak tu trcim aj ja sama no este ze mam toho mojho mladsieho synatora aspon ten sa tu moce okolo mna.Ach veru mat tak o 20 menej ,,SNIVAJME?SNIVAJME!!!

zuzana12345

Tak to je super,mne tie voňavky môj muž kupuje hoci kedy,len nie vdedy kedy by mal.Teraz obaja ležíme,pozeráme telku a máme posteľového Valentína a moje deti valentínujú niekde von.Normálne by som chcela mať aspoň na týždeň o 20 rokov menej to by bolo super

adka000

Ahoj Zuzanka jej normalne som sa prekvapila moj manzel na mna nezabudol kupil mi vonaku vraj na toho valentina.To neviem asi chlapci donho nahucali ale nevychadzam z uzasu .Tobi ja som tu adresu uz tu pisala chod trocha predsie tam to najdes .

zuzana12345

čaute babulky,ja ani nevnímam že je nejaký Valentín.Môj muž je presne ako tvoj Aďuška ako keby som počula môjho.Sviatky mu jednoducho nič nehovoria,on by čo sa tohoto týka mohol byť aj jehovista,dúfam že som sa nikoho nedotkla.Ja od rána fungujem tak na 50% som taká pribuchnutá ani von sa mi nechcelo ísť.Ešte že môj "tato" nakúpi.To je jeho hobby.Aj chrbát ma bolí,hlavne kríže,už som sa aj naťahovala ale stále bolí.

tobi

ahoojte baby, tak moj priatel spi aj s Tobim a ja sa nudim, popratala som cely byt, uvarila rezanky s tvarohom a teraz neviem co budem robit...akoze valentin uzasnyyy...ADKA ty si sa ako spojila s tou dr Palovou, kde si jej napisala? vies ja by som aj mohla do tych Michaloviec, lebo som z vychodu, ona ma ordinaciu? inak u nas tiez snezilkuje vkuse, uz mame kopec snehu...o a asi som uz pisala,ze cipralex beriem dalej, budem ho uzivat cely rok...papa

adka000

Moj manzel okomentuje vsetky sviatky vratane Valentina vraj keby to nevymysleli americania tak nevieme ze daky valentin existuje.MDz uz podla neho zrusili a Den matiek vraj nie som jeho mama tak?Ale inak je zlaty len na sviatky zabuda Ja neviem to su vsetci chlapi rovnaky?