Úzkosť

tobi

ja ale nerozumiem, ze ked uz sa citim fajn, tak to ta mrcha pokazii...ja neviem preco to dnes prislo, mozno ta hadka, alebo ten hrozny strach,ze preco mi stale nieco je a ze ma zas boli ta hlava vzadu, a ..a ze som sla prec z nasho mesta, aj vtedy mam zvlastny pocit...ale ked to prislo, najhorsie bolo to palenie na hrudi ako by mi horela a nemohla som sa nadychnut, no ale zacala som si dychat a hovorit si,ze som kludna a dala som si frontin, ale stale som nejaka napata...dievcata dufam,ze sa mate lepsie...

tobi

ahooojte, SILVINCIATKO, mna asi uz tiez slahne u mna je to tiez podobne, tiez mi casto nieco je a aj s toho mam potom ten strach a uzkost...inak dnes som mala neskutocny atak, sli sme s priatelom autom do michaloviec a troska sme sa cestou tam chytili a uz som pocitovala taku hrcu v hrdle, a cestou naspat ma ta mrcha chytila, bolo to hrozne,tak taky atak som nemala, palilo ma na hrudi az ako keby do brucha, slabost..uff...este ma aj trocha hlava prudko zabolela vzadu akoby od chrbtice, no a uz som sa aj zlakla,ze co to je...no dnes ma ta mrcha dobre zdrapla...nechapem to, uz mi bolo fajn a teraz zase ta mrcha...

silvinciatko

pekny den vam zelam :)
Mna uz asi slahne....ja mam stale nejake problemy...nie je dna keby mi nebolo divne....
vcera a dnes som uplne nesikovna zasa...neviem ci to moze byt tou uzkostou....som ako havino ...nic sa mi nedari....a vozi ma zo strany na stranu...nemam zavrate, len som taka nesikovna a vsetkoma otravuje, nic sa mi nechce, neviem sa k nicomu prinutit, ledva som urobila obed....
a zistila som ze ma vobec nezaujimaju veci ako predtym...
a este som prisla na to, ze ja vlastne nemam ani problemy s pamatou, skor je to u mna roztrzitost....preto zabudam..lebo sa na nic nesustredim a robim 10 veci naraz a potom je jasne ze na nieco zabudnem...

tatiana26

Čawky, ja teda dievčatá vôbec nemám pocit, že by bol problém to stretko zorganizovať... skôr ide o tých, čo sú mimo SR, tých je tu zopár... Monika, Miloš, Tati, Kachita...to je škoda... Ja fungujem v občianskom združení pre ľudí s rakovinou lymfatických uzlín, oni majú tiež svoj chat a tiež sú každý z iného kúta a organizujeme stretka, resp. viac menej ich organizujem ja :)
Takže to nevidím ako nepriechodnú vec.

katkaxxx

aaa ozaj este nieco - co sa tyka toho stretka - ja som za :) tiez vsak rozmyslam ze ako by sa to dalo zorganizovat kedze byvame vsetci tak roztrusene po slovensku :)

katkaxxx

ahojte babulky, prisla som vas pozdravit. ja mam teraz "svoje dni" a ide mi brucho rozorvat a to sme u priatelovej mamy na vikend, tak nejaky ten igalgin sem tam je nutny aby som sa aspon ako tak usmievala :) inak sa da.. uzkost sa mi este stale uplne nevyhyba :) beriem zatial ten bylinkovy persen, ale nemam pocit ze to nejak zabera :) zuzka vdaka za opytanie, este nemam vsetky vysledky, jednu som spravila, jednu nie a na vysledok z jednej este cakam.. to znamena ze tu jednu si zopakujem teraz v piatok..tak bohuzial, ale uz toho bolo fakt vela, mala som tri skusky v jednom tyzdni (pon., str a pia.) a tuto piatkovu som domrvila.. ale tak dalo sa to cakat, bola som unavena jak pes, nevyspata a ucila som sa na posl. chvilu.. aspon mam priucku a verim ze druhy pokus dobre dopadne :) prajem vam dobru noc

tobi

ahojcek, KACHITA a aku knihu citas od praska? ja mam doma len ten autogenny trening, ale rada by som si nejaku objednala...ZUZANKA 12345, ja mam doma celu krabicku benosenu, kupila som este ked som nebrala AD ale ja hovorim,ze je o nicom aspon na mna vobec nezabral, dokonca som mala pocit,ze este viac som po tom nespala...uz lepsie je urcite persen alebo sedatif...

adka000

No ja chvala bohu spim ako drevo ale na ukludnenie by to mozno nebolo zle lebo ja musim volaco stale zo sebou robit ja neviem muz mi hovori ze mam vrtulu v zadku lebo neobsedim.Ja uz ani nepamatam kedy som v klude pozerala televizor,alebo sadla k stolu a najedla.

zuzana12345

Kachita ja mám tiež nejaké knihy čo som si nakúpila,lenže keď mi je pod psa tak vtedy sa mi ani čítať nechce a keď sa cítim super tak na túto literatúru ani nepomyslím,ale aspoň mám dobrý pocit že pre seby niečo robím.Ozaj skúšal už niekto benosen,čo reklamujú v telke? vraj je to na spanie a ukľudnenie