Úzkosť

tatiana26

Monika vy ste to rozbehli s tými deťmi :) Suuper. Právne sa to už podarilo vyriešiť? Ja sa mám tiež celkom fajn, síce stále s liekmi, ale neva. Všetko bude. Držím palce, nech sa ti darí

monika99

AHOJKY,JAK TAK KUKAM ASI SME VSETCI ZDRAVI,NIKTO NIC NEPISE....ALE TO JE DOBRE!! JA SA MAM FAJN AJ BEZ LIEKOV TO CELKOVO ZVLADAM,MALI SME TU JEDNO DIEVCA Z DOMOVA V PIATOK ALE TA MA UZ 18 ROKOV TAK SME BOLI NA KARAOKE,PEKNE SI ZASPIEVALA A VCERA SME BOLI V DOMOVE NA KARNEVALE

agaven

ahojte ja som tu tiež obcas ale dnes je mi lepsie srenda aj menstr. mama aj som dala od bolesti aj hlava aj brucho preslo och dobre daka bohu že mi je lepsie a už aj teplucko to je dobre aj sniecko obcas kuka no ako kde ale tu bolo rano a zaslo

tatiana26

Ejha, tak sa mi vidí, že úzkosť už nikto nemá, čo považujem za neuveriteľnú vec... Miloško neviem ani o čom hovoríš... :)

RNG

sauna=potenie=strata mineralov.
Nizko mineraly=zle vedenie v nervoch(mineraly su neurotransmitery).Nastastie to sa da lahko doplnit dobrymi zmedami mineralov, napr navrhnutych na kosti, lebo tie sa spolu z potrebnymi vitaminmi D a K a niektorymi aminokyselinami rovno zabuduju do kosti, kde sluzia aj ako zasoba proti nedostatku.
Jedine snad Na K treba dodavat, tych v kostiach nie je dostatok.

adka000

Som rada Zuzanke ze ti je dobre .Aj mne uz ten sneh lezie na nervy uz by som sa hrabala vonku v zahrade .Ja som teraz sama doma tak ze troska beham na nete .Ale len troska ,lebo uz ma synator upozornil ze ide preinstalovat takze kym nie je doma nech si to ,,uzivam".Kupila som si dnes sol z mrtveho mora s obsahom magnezia vraj je to dobre tak ze budem relaxovat.

zuzana12345

Ahojko Aďulík,to som rada že sa cítiš dobre.Ja som zatiaľ OK.Trochu ma serie to priblblé počasie.Už čakám kedy zlezie sneh.Bývam v Prievidzi 20rokov,ale toľko snehu a tak dlho som tu ešte nezažila.Dnes som trochu pobehala po meste aj s dcérou.Bola som v optike pozrieť nejaký rám.Budem potrebovať nejaké 0,5 na čítanie.Už začínam mať pri čítaní krátke ruky.Žiaden rám mi nesedel,ale nakoniec som si vybrala a dám si tam zmerať aj oči,aby som celý deň nestrávila na očnom.Spravia mi tam všetko.Neznášam vysedávanie u lekárov.Na druhej strane sa v čakárni zas dozvieš všetky klepy z mesta.Aj mňa by zaujímalo,kde všetci trčia.Asi sú všetci zdravý.Bodaj by boli

agaven

ahojko nik tu neni sonm rada ze ti je dobre mna hlava ale presla teras brucho pojdem si dat cajik na zludok inak dobre sneh ide dolu vsade mokro ale fajn

adka000

Ahojte a preco je tu tak prazdno???No davno som tu nebola fakt.Ako sa mavate Zuzanka,Tobi a ostatne??Mne je chvala bohu lepsie musim zaklopatTUK ,TUK,chrbat ma uz tak neboli a lietam cely den .No teraz mam pred menzesom tak ze sa OHROMNE CITIM vrazdila by som.To je najdolezitejsie ze uz nemam v sebe ten strach a dufam ze sa to uz nevrati ,,nedovolim".Tak ze sa pochvalte aj vy.