Úzkosť

agaven

no nhevies pozriaha kriza prepustaju a co potom co fakt pojdes a psychoš. či čo mne to neva mam aj taku bokovku ale to nenapisem a obcas vestim zdarma asi tak na teme magia tk mysel mi aj tak oni nacerpavaju a to je dobre nevučerpavaju ale myslim ne nich a nie na to čo ma boli aj citak kniku miluj svoj zivot tak stale cosi

zuzana12345

Myslela som že by si bola medzi ľuďmi porozprávať sa a to čo stiháš za tie štyri hodiny by si stihla aj tak.Ide o to aby si nebola sama doma.Ja som celé dni medzi ľuďmi až mi to niekedy ide na nervy a keď prídem domov tak som ticho ako kapor lebo som taká vyčerpaná,že sa mi ani huba nechce otvoriť.Vtedy som rada že som sama,ale čo je dôležité,nemám čas a ani chuť rozmýšľať nad tým čo mi je.Cez víkend si vždy nájdem nejakú robotu,ale keď si ľahnem k telke,začne ma všetko bolieť a už som ako do zadku kopnutá.Nechce sa mi rozmýšľať a som ako zbitý pes.Preto si neviem predstaviť život bez roboty,asi by som skončila na psychiatrii

agaven

ibaze oni chcu dalsie babo a ja akosi nie aka som rada a vstavat v noci kazde 2/3 hod. bola stale hladna a potom taka gula s nej no teras nie je akurat

agaven

ma 7 a mala som ist už zase pracovat no ale ocila som sa s nou v nemocnici a doma budem aso do aprila ale ved som na urade tak sa aj tamchodim hlasit ale stiham kym pridu domov upatujem varit prat a stale cosi potom pride dcera a ma aj kruzok ale tych par hodin 4 rano to sa nenudim

zuzana12345

Agaven ja už mám väčšie deti a tiež mám o ne strach.To budeš mať celý život.Možno keby si na tie štyri hodiny chodila niekde robiť a svoju myseľ niečim zamestnávala bolo by to lepšie.Ja si neviem predstaviťže by som nerobila.Nie že by som doma nemala čo robiť,ale stále by som sa zaoberala sebou a rozmýšľala nad debilinami.Manžel asi stále robí a ty si sa upla veľmi na dcéru.Koľko má rokov?

agaven

som tu lebo ma chyta lak ze zase odpadnem idem von a zacne busit srdce ale ukludnujem sa a prejde to a hlavu myslienkou zamestnam ale keby som sla k psych. tak potbrdi paniku uskost depresiu aj ked mama znamu psych. a rozpravam necuduje sa lebo vie co com prezila atd starosti ...jedno s druhym staci ze dostane sopel a už sa aj klepem a tlak ide hore asi tak moc lipnem bojim sa o dceru ale to tiež neni dibre a zase ja tu alko litanie