Úzkosť

tati

ahojte!no konecne ste sa objavili!uz som si myslela,ze si budem pisat sama so sebou:-)ja som tento tyzden ani len nerozmyslala o uzkosti,tak mi je dobre a ten uzasny pocit,ze konecne s chutou jem aj rano,aj na obed,aj vecer a niekedy aj v noci:-)no radost!!!my sme tu v nedelu mali take slniecko,ze sme sa vybrali na cely den na plaz.veru vam nezavidim tu zimu na slovensku:-(zakazdym ked telefonujem s mamou niekto v rodine ma chripku...

agaven

pekne ze si napisala a nik ja nepracujem aj ked možem na 4 hod ale nemozem vdy cosi mi do toho vbehne teas dcera chora bola vylicili a od febr. asi do marca mono april bude doma pri mne len horsie to že je prvacka asi tak a ja nie som učitelka ale no poplaceme jedna nad druhou vysvetlim aj popajedi sa no asi tak ale ide nam to

zuzana12345

čaute babule,no vposlednej dobe akoby tu pes zdochol.aj ja vždy pozriem a keď nič tak odýdem.Asi sú všetci ok alebo všetci pracujú.Ja stále pracujem a som v pohode.Čakám kedy už zlezie sneh.Som zvyknutá na vysiké opätky a takto nosím len nízke aby som si niekde hubu nenatĺkla.Kde sú všetci Katka,Aďka ...Táni vidíš,odkedy pracuješ a nechodíš sem tak často,je tu mŕtvo.

agaven

nik nechce pisat cucia a čumia bud na telku alebo neviem ja tu som lebo cera ma vyhodila od televizora a tak sa striedame pocitac telka

agaven

je mo zle hlavu mi trha aj dusi ma tlaku šibe už som aj kolac upiekla ale asi mama zase kyselinu ako hrom v tom sprostom žaludku a asi aj tym ostatnym je zle lebo tu len teplejsie a mracná