Úzkosť

tobi

ahojky, tak ja posledne dva dni tiez niesom v pohode, a tiez viem z coho to je..v poslednej dobe sa mi s priatelom nastrbil vztah, hadky, plac,vycitky...uz vcera vecer som nemohla spat, lebo som mala pocit,ze sa mi chveje cele telo a ze mi sval skace vsade v nohach najviac...no ale verim,ze to je len z rozrusenia a ze bude uz len dobre...ale co ved som v podstate na zaciatku liecby, cipralex beriem asi 5 tyzdnov,tak uz musiii zaberat...pa a drzte sa...

tati

ahojte!no mne je konecne tak dobre,ze jem aj za dvoch.akoby to moje telo chcelo vsetko dohnat,normalne sa mi az sliny zbiehaju pri pomysleni na jedlo!fida,mne to vsetko zacalo pri cestovani a to tak prudko,ze mi museli zavolat lekara a dostala som injekciu priamo do zadku.myslela som si,ze uz nikdy nebudem schopna cestovat a naopak!robim v hotelovom priemysle a lietam takmer kazdy mesiac.niekedy je mi uplne perfektne,inokedy ma to schyti...mne naposledy pomohlo deci vodky:-)ale nechcem ta nahovarat na pitie...milos ma pravdu,zamestnavaj sa myslienkami na nieco ine.zober si si sebou knihu alebo celu cestu prerozpravaj s kolegovcami.a mysli na to,ze ja som sa pred 40 ludmi niekolkokrat povracala a triasla sa ako osika a pravidelne mi museli zastavovat autobus a PREZILA SOM!nic horsie sa ti stat nemoze:-)drzim palce!!!

tatiana26

Tak, tak, zahráva sa s nami naša myseľ... Dnes u mňa víťazí panika a strach... už poobede som takmer nebola schopná ísť so psom, teraz je to ešte horšie. Po dlhej dobe brutálna derealizácia, točky, slabosť...bojím sa, že sa mi to vrátilo. viem, že tieto negatívne myšlienky to ešte zhoršujú, ale som si myslela, že tieto stavy sú už za mnou, kurňa... Som si už od tejto dereálky odvykla... došlaka, len dúfam, že to naozaj z toho PMS a zo psychicky záťažového víkendu

fida

tatiana 26 a miloško, ahojte, tatiana aj ak mám PMS je mi na prd...na zvracanie, zle,,nervozita
dnes idem na tu služobku...a je mi príšerne..mám také čudné pocity, srdce mi bije ako splašené-neviem, čo by mi pomohlo....vy takéto stavy niekto nemáte..ak idete niekam ďalej??? ani Frontin mi nezabral...ešte si večer dám asi Lexaurin...och...mojka...už aby sme boli fitt

tatiana26

Miloško pekný príspevok :) To si sama môžem za to, že mi je horšie, viem, čo mi to zhoršuje - resp. kto - ale som nepoučiteľná v tejto jednej veci... Ešte mám aj PMS a zase bude lepšie. A len čo vylezie slnko to bude bomba :) Tak sa držte, Monika ďakujem za objasnenie :)

monika99

TANA CO SA TYKA DETI TAK ESTE ICH NEMAME U SEBA,JE TO LEN S POVOLENIM ICH RODICOV TAK NA JEDEN,DVA DNI.O 3 TYZDNE S NIMI IDEME DO NEMECKA NA VYLET A ZAPOJILA SOM SA DO JEDNEJ ORGANIZACIE CO POMAHA DETOM,TAK UVIDIME,UZKOST UZ MAM LEN MINIMALNE,SKOR Z TOHO ZE NEBERIEM TABLETKY TAK TO U MNA ESTE DOZNIEVA...

monika99

AHOJKY,POZERAM ZE VAS ESTE STALE TRAPI UZKOST.TREBA I NADALEJ BOJOVAT....
FIDA JA SOM MALA TO ISTE CO TY A PRESNE!TIEZ TEN STRACH ZE JE TO INFARKT A ZE UZ UMIERAM...ANO EKG A ECHO TI UKAZE KEBY NIECO NEBO SO SRDCOM V PORIADKU....
MAJTE SA KRASNE JA IDEM DO PRACE....

zuzana12345

ahojko všetci,ja sa práve chystám do práce a strašne sa mi chce,radšej by som niekde zemiaky sadila.Aďka moja poriadne sa vylieč,aby si mohla na pokec,lebo v poslednej dobe to tu nejako viazne.

adka000

Ahojte mne je hrozne zle,dostala ma chripka a k tomu este aj zapal priedusiek no fak super teplota cely den 39 .Ale mozem za to sama ako nahle vykuklo slniecko uz som lietala vonku v tricku.Takze caute a opatrujte sa!!!!!!!!!!!!!!