Úzkosť

fida

okik moje..inak vravíš...že ak mám také pocity blbé pri srdci aj na hrudi je to okik?? najhoršie je, že ak mám niekde ísť zvýši sa mi tlak..a neviem, čo robiť..ako aj dnes..keď ma večer čaká cesta...už teraz mi je čudne

fida

milosm díky..a kde ju dostanem kúpiť?? inak dnes mám pred sebou jednu služobnú cestu..a neviem, ako to zvládnem, už od rána mi je divne okolo srdca,,,,a cítim..že sa mi aj tlak pomalinky zvyšuje..a večer jak pôjdem....bude vysoký...čo robíte vy v takýchto prípadoch??? ak máte strach...pred cestou

tobi

a ako sa mate vsetky? az som sklamana bola,ze tu nikto nepise...Tani to ma mrzi,ze ta to ase draplo...aj mna minule, no uz si myslim,ze je lepsie...Tati ty ako?

tobi

Fida, prosim ta ukludni sa a vedz, ze infarkt urcite nemas! ta bolest na hrudnej kosti, to mam aj je, mna to taktiez boli na dotyk a hrooozne nemozem sa ani trolinku dotknut..inak dnes boli hrudna kost aj moju mamku...tazko povedat z coho presne to je,mamka reaguje na zmenu pocasia, boli ju hlava, raz jej je zima potom teplo,vtedy nemoze ani jest..u mna som si myslela,ze je to od chrbtice, aj v podstate je to od chrbtice,ja teraz chodim k homeopatovi a povedal mi,ze som si nekedy musela prechladit chrbat a ze je tam zapal akoby nervov alebo ako to povedat, no ale mna boli ta kost viac dolava akoby som tam mala modrinu, a boli ma aj lopatka a bok akoby po rebrach, no a dnes mi povedal homeopat,ze tie bolesti su od toho zapalu od chrbtice, ale,ze na boku mam akoby nejake fliaciky, tak povedal akoby to preslo do pasoveho oparu...no neviem, ale beriem nejake lieky od neho dava ich do striekacky a po jednom dieliku to mam brat...

fida

agaven...asi sme sa nepochopili......ja sa nepýtam nato, či EKG ukáže uzkostnu poruchu..ale či ukáže infarkt a tak..,,pretože ta hrudná kosť ma bolí a páli od nedele..-čo som sa tak rozrušila,,,,,,,,,,a bojím sa či neišlo o infarkt,,preto sa aj tu na fore pýtam ľudí s úzkostnou poruchou...-či ich bolí hrudná kosť alebo či majú tiež také pálenie na hrudi...je to také nepríjemné..a ten strach ani nehovorím
inak..pre ostatných...aj vy máte také problémy, že vás bolí na hrudi, ťažko sa vám dýcha, a keď máte niekde ísť...vyskočí vám tlak??? lebo mne áno..a neviem, čo v takom prípade robiť....poraďte a díky

agaven

ekg to neukaze to pichanie palenie nie to by si tam musela ist vtedu a presne ked ta to chyta aj v tu dobu ako ja bolo mi zle až bolest do lava k rebram a potom to nasiel aj zmeral no neviem ci to to ekg najde a ukaze ak ta to drži ale aj hrka to sredce ukaze ale pichanie a stred hrud asi nie neviem ukaze a povedia doktor ja neviem ale man to mucilo roky ahojko fidla

fida

agaven..no mňa práveže stále bolí srdce, mám tam akokeby kameň, tlaky...niekedy pichanie, ten spomínaný prolaps mám aj ja,,,mńa teraz znepokojuje ta bolesť na hrudnej kosti-presne v strede hrudníka aj to pálenie, aj to mávaš?????
a to EKG-čo vlastne všetko ukáže??? a čo sú to tie extrasystoly?

sunnie

ahojte vsetci :) ja sa ozyvam po velmi velmi dlhej dobe lebo nemam cas chodit na forum. vsimla som si ze aj tema je uz uzamknuta :O
mam sa ale fajn,lieky neberiem od novembra a zatial klop klop. takze aj to je mozno dovod preco sem nechodim, ale na druhej strane som stale vdacna za rady ktore ste mi vtedy davali. majte sa krasne a prajem vela slnecnych dni bez uzkosti a derpesii.

Arleta1

Ahojte, odbočím tochu.
Prosím o POMOC!!!!
Nepoznáte dobrého psychológa v Bratislave, Trnave a podobne?
Vopred vám ďakujem za pomoc.

agaven

daju stuple a zmeraju ale tie su dost klamlive ako u mna nic nezistili až kym me riadne neposlali za kardiologom on zmeral tal srdce atd a vedel co sa deje tak asi tak ale aj to ekg može ukazat no neviem presne ale ak ti aj hrkne tam to im ukaze ale skus si dat magnesko mne to pomaha a nepicha stres picha do prava to mam aj ja lebo mam tetaniu až tak nechutne ale srdece ide do lava až k rebram a ak mas aj pocit že ako keby par sekund nebuchlo to je dobre nevadi ale nie je to až take uzasne ja mam prolaps srdcovi atd ak ide v pravo stres minerali v lavo srdce asi tak