Úzkosť

fida

moja agaven ahoj....dík, že si napísala..takže aj ty poznáš to bolenie hrudnej kosti?? to sa jej normálne nemôžem dotknúť..a teraz ma aj páli, keď som sa od obvodného lek.pýtala na vyšetrenia rozkričal sa jak blázen-a odvtedyma páli ta hrudná kosť, inak na EKG som bola..len neviem, čo šetko ukáže EKG,nevie mi to tu niekto vysvetliť??? och...už nech sme všetci okik...lebo tieto pocity a trápenie a strach sú hrozné, aj tlak mám občas vyšší.-hlavne, ak mám nikede ísť, ako to riešite vy?

agaven

fida vsetci a hrka srdce boli hlava odpadavanie hviedič. pred ocami ......ano behaj srdiecko isto si daj pozret psychoska pomože no ale ako komu ja zatial nemam len kamosku a ta mi poved. odblokuj hlavu mysel inam daj asi tak heeej vy radcovia kde ste som tu len ja co co ale nebojkaj to prejde aj nam 3 dni dobre 1 den zle to je len priklad a lie kym zabere aj dva tyzdne nebijkaj bude ti aj lepsie len relax klud zhon nie vic nohy vykladaj ako prekrvenie ahoj držim peste ale si dalsia čo už

fida

ahojte, od nedele ma bolí hrudná kosť, hlavne na dotyk, a mám aj taký pocit pálenia,,,,trochu som sa v nedeľu rozrušila..a bojím sa...či to nem.byť inf.,?? inak ukáže to EKG?? bola som u psychiatričky..a povedala, že sú tam extrasystoly,máte aj vy také skúsenosti, a bolí vás z uzkosti hrudná kosť??????? prosím poraďte......až sa mi miestami ťažko dýcha, pichli mi aj Apaurin..ale akosi nezabral..tá kosť ma bolí stále..-hlavne na dotyk,,má to niekto z vás? pekný dník

agaven

ja rano hrozne srdce ale dobusilo a už lepsie na srdiecko liek zabral ale tlak mi stiahol neva dobre hrala som sa s dcerou upratala aj cajik pijem a som tu a pisem a citam tu a aj tam inde už leze dolu sneh dobre len to slniečko ahojko

tatiana26

čawte, tak po dlhšom čase aj ja atak...nie dlhý, ale desivý... to sa mi stalo už tretíkrát čo chodím do práce...vždy je to rovnaké...zrazu sa mi niečo prepne v hlave, nevidím čítať, nejako sa mi to všetko kríži, nemôžem zaostriť, všetko sa točí a ja padáááám...pravdaže nie naozaj, ale vždy mám ten pocit, že teraz už určite... to kríženie očí je hrozné...to trvá tak minútu, rýchlo si dám neurol splašená, lebo vždy je tam niekto alebo niečo, prečo sa nedá predýchavať ani nič iné... potom som sa hodinu spamätávala a ešte stále mi je viac-menej nič moc... ale zase som rada, že to príde len občas...

zuzana12345

ahojko,tak to je hrozné,veď tu je úplne mŕtvo cez týždeň aj cez víkend.Mne bolo včera dosť na figu,musela som si po dlhej dobe dať lexaurin,potom to prešlo,ale viete si predstaviť ako som asi fungovala v robote.Všimla si to aj moja dcéra,že som nejaká spomalená.Mne je po víkende vždy blbo,v robote to rozbehám.Možno to bolo aj tým,že asi po troch mesiacoch chodím tento týždeň poobede a ja zmeny nemusím.Radšej budem každý deň vstávať o štvrtej.Dnes som spala do osmej a už som zase nejaká mimo.Je normálne že keď vstávam o štvrtej dokážem fungovať na 100% a keď o osmej úplne ma odpáli?

tobi

ahoojte vsetci, tak ja sa mam v podstate celkom dobre, sem tam nejaky zavrat ale je to v pohodke,neni to take zle...o atakoch nebudem hovorit,aby som to nezakrikla...nooo je to lepsie,klop-klop...inak TATI nebooj urcite neni si alkoholicka, myslim,ze keby som nebrala AD,tak si jeden fuknem ked by prisiel nejaky zachvat..no ale ja zase nemozem vypit viac ako dva,lebo by mi bolo na druhy den zleee...inak bola som cez tyzden na CT vysetreni, preto, ze mi piska v tom uchu aj ma bolela hlava..no a mam tam nejaky nalez na lavej nosnej dutine,myslim,ze nieco ako polyp, velmi tomu nerozumiem,musim s tym ist este za lekarom...no nakoniec spankove kosti aj ucho v poriadku, su to tie dutiny...

tati

ahojte!tak ja som bola cez vikend v parizi u kamaratky a v sobotu pocas vecere v restauracii ma chytil 'zachvat'.len tak z nicoho nic...tak som vypila vodku a vsetko preslo.zacinam sa tak trochu bat aby sa zo mna skutocne nestala alkoholicka.nikdy vsak nevypijem viac nez 1pohar.myslite si,ze my to moze uskodit?

agaven

aj mne je dobre ak ked srdieco hrkalo prestalo po liekoch no co už ale dobre ahoj monik aj ja by som si mala ist kdesi zatancovat no dore ze pisete lebo obcas tu je akosi ticho