Úzkosť

agaven

od2005 a tom odpadavala dusenie bolest hlavy a pus dalsie rozlietane srdce zla arytmia zaludok nepracuje ako ma je chronic.gastritida a aj chrbtica c3 c6 c7 vets. krcna skoro vsetko ale tetan ma poslala neurolog. lebo stale ma praskovala anevedela nevedela co mi je do dubnice a tam ihlou dali do žili a pov. neurog. tetania a to že sodi draslik chyba telu no dam ale ide von hned asi tak nejak sodik voda dam viac stale curam draslik som ako opica len banany a sol morska aj zihlava asi tak

agaven

nie ju to chitilo od decembra neprac. lebo mangel zivnostnik a kto by bol pro dcere slola do po stvrtej a dedo babka pracuju aj nocne aj po obede

zuzana12345

agaven a ty nepracuješ zo zdravotých dôvodov,alebo kvôli dcérke,ktorá podľa všetkého asi býva často chorá.

agaven

nemozem lebo ty tu bi vedeli kto som a som na inej teme ved vies ale asi nie vedia odkial som aj že mam dceru aj manžela to nie meno nepoviem

zuzana12345

Agaven a veľmi by ti vadilo,keby si napísala skutočné meno? Ja som sa v Žiline narodila a žila som tam 25 rokov,teraz bývam v Prievidzi už skoro 20rokov ale za Žilinou mi je hrozne smutno

zuzana12345

No Tati tak to ti závidím,nie že by mi zima vadil ale tak od 20.12 do 15.1 a potom už bez snehu.Chcem ísť cez víkend do Žiliny,ale určite tam niekde zapadnem alebo budem cestovať cez Kľak celý deň už som to zažila.Som rada že sa cítiš super.Je zaujímavé,že keď sa cítiš dobre vôbec ti nepríde že sa to ešte môže niekedy vrátiť a potom príde nejaká blbosť a nevieš čo zo sebou