Úzkosť

tobi

ahoj luuca, a ked si brala prvykrat tak ti zabral lepsie? vies ja beriem cipralex po prvykrat, beriem asi tak 5 tyzdnou a myslim,ze to ide k lepsiemu..tiez raz mesacne ma chyti atak, ale brala som doteraz pritom aj frontin, no lekarka mi ho v piatok vysadila a tiez mam teraz blbe pocity a nemozem spat...povedala mi,ze ked by ta uzkost prisla raz za cas mozem zobrat frontin alebo neurol..

tobi

ahooj keituskaaa, naozaj ta obdivujem, lebo ta uzkost je totalne hnusnaaa mrcha a ked mas este zodpovednost na krku, tak to ti nezavidim...a ty neberies ziadne AD? a ten guajacuran su ake lieky, lebo ich nepoznam...ja beriem cipralex uz asi 5 tyzdnou a myslim,ze ide to k lepsiemu..naposledy som mala neskutocnu uzkost v aute, myslela som,ze sa zblaznim, palila ma cela hrud, nemohla som dychat, no hroznee...tak sa drz, budem ti drzat paste, aby si to tam zvladla a aby si mla co najmenej uzkosti..pa kata

luuca

ahojte všetci no ja som trochu dlhšie na tomto fóre nebola takže veľa ľudí je tu pre mňa nových. už 4 mesiac beriem cipralex a mám pocit že mi n nezaberá tak ako keď som ho brala prvý raz, viete mi niekto poradiť??? Ešte stále sa mi raz dva krát do mesiaca dostaví panický stav a musím siahnuť po neurole. Dúfam že to prejde.

Keituskaaaa

Ahojcek vsetci,dlho som tu nebola ale priebezne vas citkam.Tak som stravila nadherne 2tyzdne doma na Slovensku.Myslela som si ze to preslo,konecne som mala klud a pokoj,ziadna praca,vonku vtaciky,pes a sniezik..uz v nemecku som sa citila zvlastne,srdiecko zrychlene,spotene ruky a nohy,telom mi prechadzalo zvlastne teplo,tak som si dala guajacuran a pomohlo,zaspala som a ked sme konecne dorazili o 1 v noci sem,ledva som oko zazmurila,celu noc nervozna,zasa srdiecko a potenie,..nemala som sa sem do toho Anglicka ani vracat,..este 4 a pol mesiaca tu mam byt a neviem ako to zvladnem,asi len na tabletkach,,moze sa vobec brat guajacuran neobmedzene?Mam aj persen aj cajik z medovky.Len prosim niekoho tam hore aby mi dal silu zvladnut tych par mesiacov..uzkost je strasna vec,hlavne ked je na krku zodpovednost ;(

tobi

ahoojky TATI, tak ti gratulujem k ukonceni terapie, neboj ty to zvladnes...aj ked, aj ja by som mala strach, teraz mi lekarka vysadila frontin na ukludnenie, lebo povedala,ze uz mi zaberaju AD...tiez som myslela,ze ako to zvladneem bez nich...no celkom dobre, len zas mam problem zo spankom...ale verim,ze sa to samo da do poriadku a ten spanok bude ok...inak to si napisala pravdu ten moj nastrbeny vztah hroozne boli, no ale co uz neviem ci to bude este dobre alebo lepsie...tak idem spat, dobru noc..Tati zajtra napis papa, kata

tati

ahojte!moj terapeut mi oznamil,ze ho uz viac nepotrebujem.normalne som sa zlakla a vynutila si este jedno posledne stretnutie.mam pocit,ze este nie som pripravena,no on mi tvrdi,ze by bolo nefer brat odo mna peniaze,ked vie,ze viac mi uz nemoze dat...tak uvidim ako to so mnou bude.musim vsak uznat,ze v mnohych veciach mi hypnoza pomohla,ale stale nie som schopna pohnut sa so vztahom niekam vpred.priatel mi prave zartom navrhol,ze si ma zoberie za zenu a mna hned chytila panika.ako sa inak vsetci mate?kde je tobi?

tatiana26

Miloško ja viem, ja viem, ale ďakujem za pripomenutie, od teba to vždy beriem :)Snažím sa, hlavu hore a ideme ďalej...včera som bola na kontrole, moja krásna doktorka spokojná, pokecali sme, no a tak :)

agaven

ahojte milosko aj adka adka moja lieckaj sa moja a rychlucko miloska pekne mas uvazovanie ja ta dost citam a mas fakt pravdu aj sa snazim sa ta drzat a mozok odburavat aj inak zamestnavam rano citam miluj svoj zivot ked este spinka moja dcerka tak citam kym nevstane držte sa ahoj no a už aj dobru noc

adka000

No ahojte mne je strasne na figu vcera som mala pohotovost napisal mi antibiotika ako pre kona az 500 ky vraj mozem byt rada ze su to len priedusky lebo uz by to mohli byt aj pluca v takom som bola stave ,takze teplotujem a moji synovia ti chytili tiez tak ze lezime.Milosko neviem ci sa mozem stazovat ,lebo zas budes ,,skoseny "",ze pocuvas ufnukane zenske ,kasli na nich mi ta aj tak mame radi ,ale cudujem sa preco je ta stranka o depresii ked clovek co ma problemi a nedaj boh chce poradit tak ho odtial hned vylucia.