Úzkosť

zuzanka65

A môžeš mi vysvetliť, ťo máš na mysli pod výrazom Frigidná?
A čo je to vlastne nešťastné manželstvo?
A s kým tu ten život čo? v. jeb. ?
Miloš, idem pozerať radšej Ordináciu v ružovej záhrade, to je večšia sranda, ale inak, dík, pobavil si ma.
Pá dievčatá.

zuzanka65

Monika, som rada, že si z toho vonku, pamätám sa , ako si sa do mňa obula práve kôli pozitívnemu myslenie, ale nič si z toho nerobím, bolo to ešte asi v auguste, fňukala si vtedy a bola by si ma aj ukameňovala hádam, že som si dovolila ti to vyhovárať. Fajn, maj sa, obdivujem tvoj elán, ako všetko stíhaš a venuješ sa tomu detskému domovu.

Keď som žila v UK, tam večne pršalo, nikdy som sa nad tým nerozčuľovala, keď pršalo, tak som si lem potichu zaspievala, " Prší, prší, len sa leje..." a bolo vybavené. A ja že nemyslím pozitívne? To asi len neviem poriadne písaním vyjadriť, to čo naozaj vyjadriť chcem.

Monika, keď nemáš rada zimu, tak sa teplejšie obliekaj. :-)

agaven

dobre si fajn vies hlva ine mysli a tie paprce zase ine napisu a fak obcas blud neva aspom ma niekto 2 krat precita

agaven

milosko v pohode vies tetania a triaska ruk ale vedsinou o rodina a ako mi je a kde som bola skor asi tak ale dik ak myslis preklep tak to mavam casto ahojko

zuzanka65

Miloš, myslím si, že ty si v škole veľa vody nenamútil, ale to nie je dôležité. len pre upresnenie, vetou Budem sa smiať, keď mi umrel otec? Mysli, pozitívne myslenie ti je na prd, keď prší, nebudem sa smiať a tvrdiť, že svieti slnko. To už je ozaj bláznovstvo, nahovárať si niečo, čo sa ani zďaleka neblíži k pravde....
Som nemyslela seba ( hoci mi môj otec ozaj zomrel), to sa ti niekedy tak píše, vieš, môžeš použiť aj prvú osobu jednotného čísla, alebo môžem použiť aj druhú osobu aj inú osobu, o to vôbec nejde, toto bolo akože rozprávanie, príklad. Ide o to, aby nám pozitívne myslenie aj pozitívum prinieslo, aby sme sa naučili, ako sa k tomu pozitívnemu mysleniu dopracovať. Ozaj myslíš, že stačí stlačiť ENTER, ak áno, tak máš šťastie, niektorí nevedia, kde ten enter majú hľadať.
Chcem aby ste vedeli, že ja som už trochu ďalej, rada sa o to s vami podelím a preto mi dnes už nestačí povedať to známe -mysli pozitívne- niekomu, kto nevie ako na to( však, Tobi, Luuca...)
Lenže podľa tvojej reakcie Miloš, ty sa už nechceš alebo nemáš kam posunúť ďalej, nehľadáš niečo nové, alebo áno?
Vykrikuješ je mi fajn, ja som boh, no prepáč, ak nemáš na susednej téme čo povedať k veci, tak maj asoň toľko rešpektu a nemiešaj sa im do toho. Náhodou tam bola spomenutá viera, ako možnosť liečby, alebo také niečo. Pre mňa ako nie veľmi veriacu je toto niečo nové a zaujímavé, ďalší pohľad na vec a čo si tam písal ty sa mi videlo dosť trápne. Ale na druhej strane môžeš byť na seba pyšný, tvoje výroky sa stali námetom na skupinovej terapii, keď už nič, tak si tam ľudia povedali, ako sa to robiť nemá.
Prajem všetkým pekný večer.

agaven

ahojko milosko mas pravdu fakt ked to pride presne poviem no a co tases sa ty srdce ja ta mam rada tak prosim ta prestan ako sprosta sa rozpravam ale ako by to fakt zaberalo ano je to moje a lubim aj samu seba a je mi zle toci sa hlava stanem idem von prejdem sa a prestane a mame aj ludi ja som odpadavala a chlap mi držal nohy hore a pytal sa ma je vam už dobre ja ze ano lepsie tak nič nebat sa milosko sice mi ty neopisuješ nevadi ale mas radu dobru ano mysle mozog zamestnat ahojko monik viem odpisujes dik viem aj ked nenapisem aj tak citam ahojko držte sa

monika99

LUCCA JA SOM SA TIEZ BALA CHODIT VON SAMA,LEBO UZ SOM SI DOMA NAMYSLALA ZE MA CHYTI ATAK,A TO NEUSTALE TOCENIE HLAVY A BLA BLA.....
BLBOST,MY SI TO UZ VSUGERUJEME,TAK SKUS HLADAT MIESTA KDE SA CITIS DOBRE,JA NAPR.V SUPERMARKETE A ODTIAL SOM ZACALA A TERAZ MI JE JEDNO ZE KDE IDEM.....NASLA SOM SILU PRAVE V TOM SUPERMARKETE,ALE NIEKTO RAD LES,JA NEVIEM CO VSETKO INE.....TREBA LEN SKUSAT A NEVZDAVAT TO!!!!