Úzkosť

zuzanka65

Monika, nemá význam pokračovať v tejto debate. Maj sa pekne a veľa zdravia ti prajem, ahoj.

Pre tých čo by mali záujem vedieť o čo tu ide.
Zuzana napísala: Brať AD je pohodlnejšie...
Monika pochopila: AD sa berú z pohodlnosti...
Ok, na dnes končím , pá.

lukkAas

stalo sa aj vam pocas uzkostnych stavov, ze ste stratili zaujem o vase zuajmy a podobne veci a zhorsila sa vam pocas depresie aj pamat???Celkovo ako keby ste to neboli vy nevnimali cas datum ako keby to bol film vsetko co sa odohrava???

agaven

a nik tati milosko tobi hu hu ako sa mate ja dobra vcera mi bolo zle s lieku na uskost depresiu a dnes som si nic nedala iba magnesko milosko minik adka no dobre vecer pridem precitat ako sa mate

monika99

Zuzana ja som sa nevyjadrovala o tom pozitivnom mysleni ale o tom ze ty si pisala ze Ad-cka sa beru z pohodlnosti,stale si stojim za svojim nazorom ze ich treba brat,nie su z pohodlnosti ale z nutnosti,urcite mi k tomuto mojmu stavu moc moc dopomohli.To som pisala hlavne kvoli tomu ze ludia sa boja brat Ad-cka ale ibuprofen trebars neriesia,supnu si ho aj dva krat za den.Netreba sa AD-ciek bat.

zuzanka65

Ahoj Monika, pravopis nie je moja priorita, je to ozaj niečo iné a na hrubky som si už zvykla.
Nebolo to v auguste, ale v októbri, čo sme mali "konflikt", na téme depresia a bolo to o inom.

Pridal:
monika9
22/10/2008 07:59
zuzana 65 s ty si myslis ze my neberieme omega a vsemozne vitaminy,proste to nezabera....prepac alemas sprasty nazor ze Ad su z pohodlnosti,oni su totizto z nutnosti

Na toto som myslela a pravopis už neriešim, lebo dnes som inde, tak ako aj ty. Prajem pekný de).

monika99

Ahojte.Zuzka nam uz zaviedli kurenie,nie je mi zima,ja len nemam rada zamracene pocasie a to asi neobleciem do slnecnych lucov.Vidis Zuzka,nie lasenka mi sme sa pochytili na pravopise to je tvoja priorita,a je pravda ze minuly rok este cez leto som moc pozitivne nerozmyslala ale casom som pochopila ze neumieram a ze to vsetko je len v hlave a zacala som mysliet uplne naopak a som zdrava....

Chilli

Ahojte, mavam depresie, aj sa na to liecim, ale v poslednom case mam stale uzkost. Zo vsetkeho. Som strasne napata a vsetkeho sa obavam. Konam strasne impulzivne a nerozmyslam pri tom. Poradte, ako sa toho zbavit.