Úzkosť

luuca

milos M ďakujem ti za radu. pokúsim sa vziať si k srdcu tvoje rady. vieš ja mám problém že mám už strach robiť to čo predtým...chodiť von s priateľmi na kávu do kina a tak.. vždy ma tam pochytil atak.... a potom vnímam tak na 50%....

luuca

čaute ludia poraďte mi teda ako pozitívne myslieť ked beriete lieky a stále máte tie prekliate panické stavy nehovorím že stále ale z času na čas. čo vám pri tom pomáha aby to vymizlo??? dajte nejaké zlepšováky.

agaven

no faj tu fakt so mou nik neodpisuje adka až na teba už tu nebudem pisat adka vieš kde možno ešte budem ahojko zatial inak mi je fajn len strach a aj s cety depka chyta ale inak fajn

tati

ahojte!milos,jasne,ze ti mozem dat kontakt na toho hypnoterapeuta,ale ako zuzanka povedala,zijem v irsku,takze ti to velmi nepomoze.pokial si vsak pamatam,ty si vo viedni a tam budes mat este lepsich odbornikov,ved predsa je to mesto psychoanalyzy!!!a menstruaciu budem mat v stredu alebo vo stvrtok.dam ti este presne vediet:-)

tobi

ahojky syd, ano som z vychodu, a tiez som mala takeho lekara, ze dal lieky a hotovo..on nemal na to zrejme cas, ked ho zavolaju tak chodi na byt, do vaznice...zmenila som lekarku, zmenila mi lieky, porozpravali sme sa a zacala so mnou cvicit autogenny trening, teraz sa citim lepsie...ja by som tiez chcela nejaku terapiu alebo nieco ako hypnozu, ale uz som pisala,ze to tu u nas zrejme neni, ale skusim sa opytat lekarky...

syd

milos mam lekarku v kosiciach ale mam taky pocit ze mi napise lieky a tym to pre nu konci bola som stale vesela plna elanu a energie a terz ked mam niekde ist to je des niekedy si myslim ze sa zblaznim doma je vsetko OK mam dobreho manzela deticky proste mam vsetko co potrebujem a mne je na nic NIC ma nebavi niekedy fakt neviem ako dalej chcem to zmenit ale neviem ako

syd

tobi vcera som si len tak citala forum a mam taky pocit ze si z vychodu nemas nejakeho dobrrho terapeuta s ktorym by sa dalo porozpravat

syd

je tu niekto kto by mi vedel poradit liecim sa 8 rokov na uzkost ale v poslednom case mam pocit ze som stale nervoznejsia a napäta niekedy neviem ako dalej asi by som potrebovala nejakeho terapeuta som z vzchodu nevie niekto kontakt na niekoho kto by vedel pomoct