Úzkosť

monika99

to fakt ze mu piseme ktora kedy ma menstruaciu,to su mi teda veci,ja som mu to tiez este nepisala,sa budem musiet polepsit a tiez prispiet

tobi

a tiez sa snazim mysliet pozitivne, a zacinam sa citit lepsie, aj ked mi uz zaberaju aj ad,ale urcite sa snazim byt ina co sa tyka myslenia...

tobi

ahoojte, tiez s tebou suhlasim Milos...bola som sa pozriet aj na tej inej stranke, co napisala Zuzka, no vobec sa mi to tam napaci a vobec sa stymi ludmi nestotoznujem..maju uplne ine nazory a ine zmyslanie..a hlavne jeden ma tam totalne "dojal" ze vraj my tu len piseme miloskovi kedy mame menstruaciu...ja som ti to milosko ani raz nenapisala, ze?

monika99

mne osobne pomaha ked myslim pozitivne a nie len co sa choroby tyka ale vseobecne v zivote,hned sa citim lepsie......a je dobre ze sa dala tema uzamknut,lebo ozaj sem prispievali provokateri a este si dovoli kopirovat prispevky a pozmenovat ich

monika99

chcela som napisat holku ale mi tam skocilo p a este som vynechala aj slovicko je cize myslela som ze nie je dobre vidiet veci len cierne

monika99

caute no krasne sa nam zamracilo,uplna tma.ma porazi uz z toho sku.....pocasia,ja uz chcem penu jar....
Mas pravdu Milosko pozitivne myslenie je moc dolezite!!!Nie dobre veci vidiet cierne....

agaven

ahojte vsetkym noneviemci aj mna citate ja vas citam monika moja aj ja so akosi ako mechom prastena ale asi preto že tento tyžden mama behanie a stres okolo malej dost som vytrpela skoncila s nou v nemocnici vyličena je ako tak a idem zase s nou lezat a nosnu von dat lebo fakt tie baclili narastli v nose a ano priznam sa bojim sa no čo asi tak ahojko majte sa dobre

monika99

AHOJTE,MALA SOM HEKTICKY VíKEND,MALI SME TU HPLKU Z DOMOVA,TAK SME NAVSTíVILI KADERNICKU,UCILI SA SOFEROVAT AUTO,VARIT,NAKUPOVAT.....
V POSLEDNOM CASE SA NEVIEM RANO PREBRAT DO ZIVOTA,LEN BY SOM SPALA A SPALA DOOBEDA ALE INAK SA CITIM FAJN.....