Úzkosť

zuzanka65

Miloš, ak ti to pomôže, môžem za to, nie som neviniatko, spokojný?
Počul si už o racionálnej sebaanalýze?
To je moja otázka, ak chceš diskutovať, odpovedaj len na moje otázky, lebo ja si takto predstavujem diskusiu a inými vecami sa už nechcem zaoberať. Ak chceš odpovedz, ak nechceš nemusíš.
Pre všetkých na tejto téme a možno aj na fóre: Čo viete o racionálnej sebaanalýze? Počuli ste o nej? Pomohla vám.
Ja teraz odchádzam do práce, večer počítam, čo popíšete. Pekný deň.

baabika

Ďakujem Tobi, si ma ukľudnila veľmi:) Lebo som čítala také veci, že 11 kíl za mesiac, až sa mi oči pretočili:)

zuzanka65

Ahoj Tánička, dávno si tu nebola, dúfam že preto, lebo ti je dobre.
Čo by sa tu dialo, nič mimoriadne, všetko po starom. Je fakt, že sa cítim dobre a vtedy mám potrebu podeliť sa s vami so svojimi pocitmi, nie vtedy keď mi je zle. Ale tu narážam na nepochopenie a zbytočné obviňovanie z niečoho, čo vlastne ani neexistuje. No nezbláznim sa, prežijem to. Nie je to moja chyba, že mi tu ľudia nerozumejú a asi ani nechcú rozumieť. Nech poviem hocičo, čo sa nezhoduje s ich názorom, hneď vyrývam a podobne. Ja mám záujem o debatu, ale tu som na zlom mieste si myslím. Tak sa majte dobre a liečte sa ako viete. Pozorujte sa, ak sa vám to páči, sťažujte sa a nariekajte, je to váš život. Nedožadujem sa vášho uznania ani pochopenia, len vás prosím, buďte natoľko slušní, nenavážajte sa do susednej témy, bolo tam zaujímavé čítanie a teraz je tam chaos. Mrzí ma, že som to nechtiac možno spôsobila tým, že som napísala, že sa mi tá téma páči viac ako táto tu. Celkom to vystihol Jirko, čo tam dnes napísal.
No nič, nie je toto jediné fórum ani jediná téma, pokojne prežijem bez týchto hádok a osočovaní.

agaven

ahojko milosko ja mam až 30.3 menštruaciu ale je mi dobre sice som sa madopovala ale mam doma masažny vankus na nohy chrbticu tak sa fajn masirujej už som sa zlakla že tu bude zase ticho

tobi

ahoj, babika ja som brala serlift, moja neboj ja som z nich vobec nepriberala a ani vedlajsie ucinky nemaju..a to som ich brala viac krat...akurat ja som zmenila psychosku, a ta mi zmenila na cipralex..pa

baabika

Ahojte, neviem, či si tu na mňa ešte niekto pamätá, ale prispievala som. Nakoniec som predsa len musela navštíviť psychiatričku, ktorá mi predpísala Serlift. Zatiaľ beriem iba polku každé ráno. Nemáte s tým niekto skúsenosti, čo je to za liek? Aké má vedľajšie účinky? Konečne mi zaslali moje heslo, lebo som ho zabudla:)

lukkAas

stalo sa aj vam pocas uzkostnych stavov, ze ste stratili zaujem o vase zuajmy a podobne veci a zhorsila sa vam pocas depresie aj pamat???Celkovo ako keby ste to neboli vy nevnimali cas datum ako keby to bol film vsetko co sa odohrava???

tatiana26

To čo sa tu zase za posledné dni odohralo, tak ja zíram... ste normálni? Zuzka ak sem chceš chodiť so svojími trápnymi múdrosťami, tak sa nečuduj, že nikoho tu nezaujímajú. Veď ty si už inde...to len my všetci debilkovia sa tu motáme v kruhu. Znovu ma napadá to, čo som tu už raz písala - zabudol vôl, že telaťom bol... Nechápem ako môže mať niekto čas hrabať sa tu v histórii spred pol roka a kopírovať príspevky. To už naozaj musí mať ten dotyčný taký prázdny život, že neostáva iné, len ho poľutovať. A MILOŠ ty sprav presne to isté a nerozrušuj sa nad kdečím... Pokojne sem píš, mňa to zaujíma, mne sa to páči a hotovo. A menštruácia mi včera skončila. ...