Úzkosť

silvinciatko

Ahojte, prosim vas jedna otazocka....nemate skusenost so sklbanim svalov? niekedy len tak svali na chrbte ( hlavne vecer v klude v posteli ) ale niekedy mi sklbne cela ruka alebo noha, proste cela koncatina mi nekontrolovatelne slkbne...trva to asi sekundu a stava sa mi to niekolkokrat v priebehu dna...
neiete cim to moze byt? Dik za rady..

katkaxxx

Ahoj Misko, fuha AD neradno vysadzat len tak, ale co ti uz budem vysvetlovat, vies to uz na vlastnej kozi ;) tak drzim palce nech seroxat zaberie, musi :) Ja stale bez AD..davam si len ten bylinkovy Persen, ale nemam pocit ze by to zaberalo, idem to nechat tak a idem sa pustit do noveho vynalezu! :D Mame poradili v lekarni zevraj je dobre uzivat magnezium s vitaminom B6, ze to obaluje nervy. Teda bud rovno tablety s nazvom "MagneB6" alebo zvlast magnezium a zvlast vitamin B6, teda pyridoxin. Tak idem vyskusat :) Misko a tak celkovo v zivote co nove? co manzelka? co kamarati? a co nase Zuzky? a Tana? a ostatni? :) Prajem Vam dobry start do noveho tyzdna :) Mne sa celkom nevydaril, lebo som sa zobudila o 4tej nadranom a nemohla som spat (a ja teda problemy so spankom vobec nemavam), oblievalo ma teplo, zima, bolelo brucho atd.. no co uz, jak zena v menopauze :D

misiak

katka dakujem za opytanie.ja som sa rozhodol vysadit AD ako som pisal v predchadzajucej sprave a stalo sa mi to takmer osudnym :) vela nechybalo aby som volal 112 :D a pritom 16 dni som bol uplne v pohode :D zrejme som si to sam privolal.ale vedel som do coho idem takze som s tym musel ratat.dal som si 2x neurol 0,5 a zaspal som.pritom som tie pocity uz predtym poznal ale nepocital som ze sa niekedy vratia.uz som relativne ok 4.den beriem seroxat a uz sa neviem dockat kedy zacne zaberat :)
takze asi tak.neboj katka po poslednej terapii ti bude super uz stale.
ty beries nejake AD?
ja uz zacinam lutovat ze som podlahol zas myslienkam .ale ked sa to neda ovplyvnit co uz narobim :)

katkaxxx

Ahojte vsetkych zdravim :) teraz som dlhsie necitala.. :( ahoj misko, dlho som o tebe nepocula, ako sa dari? ja sa mam celkom fajn, mala som sa uz aj tak dva tyzdne tak ze dost dobre a celkovo je to v globale omoc lepsie ako byvalo ale teraz tieto dni zase trosku uzkosti (ale nic strasne) - mam totiz uz 11 dni zmeskane to co malo prist a neskutocne vela stresov, dokonca som prisla o pracu atd atd, doma je to stale take vselijake, tak sa ani necudujem :) spravila som pokroky v tom, ze uz nemam uzkost na miestach kde som nikdy nebola --> beham si po viedni a vsetko je v poriadku, to je pre mna velky pokrok, lebo tam som mavala uzkosti pravidelne :) takze u mna tak.. trosku mi robi strach to ze uz pojdem na poslednu terapiu a uz budem viac menej sama na seba a budem to musiet zvladat.. :) pekny vecer vsetkym :)

agaven

ahoje aj ja som tu ahoj adka no mne tieš ras tak tas tak ale este stojim to je hlavne idem už na kontrolu s malou dufam že už pojde do skoly od febr. doma no pekne ale snazim sa s nou učit ja som skusala nejes lieky vydržala 3 dni ale budem ich jest lebo aj tak sa citm bez nich zle sice jem len jeden to mi dala obvodna ako frontin atd ukudnovat ale co aspon normalne fungujem už to nejdem skusat bez nich som nervozna picha hlava a zipem koli capine aj flaky na tvar dostavam potom no nič a ta jedna denne sice mama si davat dve denne jem jednu staci tak co no držte sa ahojko

adka000

Misko ,ale uz od viacerych ludi som to pocula ze streda bola kriticky den.A brat mi hovoril ze davala telka ze vraj volaco bolo vo vzduchu nejake magneticke cosi:Uz neviem ako mi to hovoril, ze to malo velky vplyv na psychiku cloveka tak vidis.

adka000

Tati ja som tiez ten tip cloveka ako ty.Ja si zo vsetkeho robim velku hlavu.Napr.mame takeho priblbleho suseda co tu nici nervy kazdemu,jaj viem ze sa nemam od neho vyprovokovat ale ja to nedokazem a stale ma tak vytoci ze potom sa dusim tyzden.Ale co uz raz bude mozno dobre ,raz som volakde citala ,ze ked chces mat vyliecene telo musis si vyliecit dusu!!keby ze je to take lahke.

adka000

No ahojte kde ste kto ???Ako sa mate ??Ja nic moc od stredy som zasa hotova ,uz mi bolo celkom fajn ,ale teraz !!Na chrbte mi skacu nervy o sto sest a mam v sebe take napatie ze idem z koze vyskocit.Tak uz neviem .Ci to robi toto pocasie ktore je strasne hnusne ,alebo ma znova obchadza uzkost .Boze kedy to uz skonci!!!!