Úzkosť

misiak

docitka to nieje celkom tak.mne AD v podstate pomohli a zil som znova naplsno,aj ked som maval obcas slabsie chvile,tak mi ho doktorka zmenila za iny.mal som 3 dni dat pauzu a potom nasadit nove AD.lenze ked som nebral ziadne AD tak mi bolo ovela lepsie tak som nove nezacal brat.bolo to super a na 16 den kolaps.
ona ma varovala ze sa moze uplne zrutit ale skusil som to.je to len moja chyba ale je to aj na nieco dobre.ten wellbutrin co som bral nepomahal uplne ale pomahal.to vidim teraz.tkze staci len vydrzat.u niekoho AD zaberu za tyzdn u niekoho za 2.takze staci len vydrzat.mne je luto ze som sa dostal dozadu ale na druhej strane to uz viem lepsie zvladat ako na zaciatku.treba naucit ovladat myslienky

docitka

misiak hovoril si ze beres AD to ti nepomohlo ja teraz nezijem ale len prezivam a to mam este male dieta a nedokazem sa s nim teraz ani hrat

misiak

tak to mas podobne ako ja.mna k tomu vsetkemu napadaju cierne myslienky ze to nikdy neprejde a pod.
zufalsvo sialenstvo a pod.

docitka

misiak mam take pocity vnutorneho trasu kazde rano ked sa zobudim aj pocely den ako keby som celu noc prepila a pravidelne placem rano a nic ma netesi

tatiana26

Všetci tu máme v podstate to isté, aj ja mám GUP, aj PP, aj tetániu, ja to nejako neriešim a nerozlišujem...proste je to psychika a punktum :) SUNNIE neurol som ja brala dosť dlho, len polovicu 25mg a sa mi vidí, že mi zabral takmer vždy... v hrozné dni som si dala 4 polovice, viac myslím nikdy nie... Teraz si ho dám tak raz za dva týždne tú polovicu

tatiana26

Ale čoby, trvá aspoň 2 týždne, kým zaberú AD, zatiaľ by sa to malo vykrývať anxiolytikami... Ak ti je stále veľmi zle, tak volaj doktorke...ja som jej vyvolávala neustále, až mi došlo, že to nie je v poriadku a treba ju vymeniť. Odvtedy sa to začalo zlepšovať...samozrejme, že nielen zmenou lekára

docitka

misiak neurolog povedal vraj je ro generalizovana uzkostna porucha ale neviem aky si mal ty problem ci mam radsej zajst za psychyatrom

misiak

ja som asi vsetci tanicka :) docitka mam nejaku uzkost ale neviem presne aku :)
AD nemusia zabrat po tyzdni.cca to trva 2.tyzdne