Úzkosť

sunnie

mne je tak zle z tych liekov ze uvazujem ci sa na to nevykaslat, ved na tej sluzobke asi hodim sablu do eteru :) budem sa snazit vydrzat ci sa to ustali a menej sa stresovat ak sa mi to podari.

sunnie

tati to mas pravdu, potom to vacsinou opadne.
s tou pracou to malo byt naopak - 2 dni robit a 5 dni kvasit :) no ale nie je tomu tak davno ked sa za socika robievalo aj v sobotu a zaciatkom storocia kazdy den mimo nedelu 12 hodin, tak si mozeme este tlieskat.

tati

milos,ja si myslim,ze uz nezije:-)ale nemas niekedy chut spravit to iste?preco musime chodit do prace 5 dni a mat 2 dni volna?preco sa v minulosti nerozhodlo o 4dnoch v praci a 3 dnoch volna?takto cely zivot stravim v praci cakajuc na tie dva dni volna,ktore stravis nakupmi,pranim,zehlenim,varenim a podobnymi radostnymi cinnostami:-)

tati

dobre rano!keby som tak mala moznost zajst do minulosti,tak by som riadne prefackala osobu,ktora rozhodla o tom,ze do prace sa bude chodit rano a 5 dni v tyzdni!!!sunie,ja sa citim presne tak isto.neznasam prezentacie...vsimla si si vsak,ze vzdy je najhorsie pred samotnou prezentaciou a ked uz si raz v tom,tak vsetok strach z teba opadne?

sunnie

niki to nevyriesis, ale treba to brat tak ze ako pride tak odide aj ked su to samozrejme otrasne pocity. hlavne na to nemysli a ked atak pride, skus sa predychat a ukludnit sa, pripadne si fukni tabletku.
nechci vediet ze ake stavy mam ja ked pojdem o tyzden na sluzobku do zahranicia a mam tam este prezentaciu pred x ludmi, je mi uz teraz na kolaps. stale si nahovaram ze o nic nejde ale najradsej by som sa tomu oblukom vyhla,netusim ako to zvladnem. navonok sa ale tvarim v pohode, nikto nevie aky mam z toho des. mne uzkosti a depky spusta hlavne stres lenze dnes sa mu neda nikde vyhnut a to som este rada ze mam dobru pracu v dnesnej dobe.len neviem dokedy budem to vladat ked som zas v takomto stave.

agaven

ahojte mne je dnes dobre liek som si nedala zatial iba horčik a kavu ak som trafila tak mi chyba horčik a z toho pichanie na hrudi palenie v hlave nervozita aj srdce tak nevie uvidim do večera ale chem nejest lieky na srdce uz nejem postupne som znižovala a ked zhrka čakam rospravam ak akace viac ako 7 minut musim dat liek alebo magnezium ale zaujimave ono po 5 minutach prejde doskače dobre držkajte sa

NIKI19

ahojte..smiem sa pridat...mam PP a asi 2 mesiace beriem lieky,k tomu som sa zacala maximalne vyhybat ludom...je to tiez kvoli PP?uplnu mam z nich fobiu,nedokazem sa s nimi vobec rozpravat,a uplne sa izolujem,ked sa s niekysm zacnem rozpravat,tak ma zacne triast....a zacne ma boliet hlava...mam hrozny strach z toho,ze sa mi opat vratia zavraty,tak sa vsetkemu stranim..necestujem busom,sama sa niekam nevyberiem,lebo mam strach..ako vy toto riesite?potrebujem pomoc ludia...lebo mam z toho ukrutne depresie.....
zacnu uz lieky zaberat,ci ich beriem prikratko?mam cipralex mirzaten a rispen..a este obcas magne B6

TOME

a len taka drobnost.. v kutiku duse som dufal ze to ma fyzicky povod .. (stitna zlaza alebo pod. ) Dnes som si bol pre vysledky.. a som uplne zdravy...

TOME

Na zaciatku som sa tomu vsetkemu vyhybal.. a ono sa to zhorsovalo a zhorsovalo... Stale hladam recept ako sa na to pozerat z inej strany... Pred rokom a pol som to dokazal.. dokonca som na to dokazal zabudnut... a viem ze to dokazem aj teraz ... Mozno je to co si pisala ta spravna cesta.. zmena seba.. Pretoze do tohto stavu som priviedol sam seba.. aj ked nepriamo.. budem skusat nadalej ..