Úzkosť

tati

ahojte,tak ja som dnes prisla po vikende na vidieku spat do mesta a mozno sme len vsetci 'precivilizovani' a jedine co nam chyba je lahnut si do travy alebo sa poprechadzat medzi ovcami:-)pretrpela som si vsak strasnu noc.len som sa prehadzovala a rozmyslala ci sa mam rozist s priatelom alebo bojovat dalej a vsetko mi to virilo a vrelo v hlave a chvilku mam pocit,ze som v poriadku a potom sa zrazu citim strasne a cely zivot straca zmysel...uz sa zacinam bat ci nemam depresiu:-(

TOME

tHeMilan .... mozno som tvoju reakcu zle pochopil ..ale toto niesu preteky ze kto ma vacsie uzkosti.. Kazdeho tu nieco trapi .. ci je to silne .. alebo slabe..

TOME

precital som si ten clanok... mal som pocit ze citam o sebe... A precital som aj komentare... Prispevok od scarlet ma oslovil .. bol iny.. nevravela tam o uteku ..alebo nemysleni na to .. ale o tom ze s tym bojovala uplne naopak... velmi zaujimave citanie..

agaven

ahojko dnes mi bolo dbre citam vas vsetkych len vecer ako aj ty milosko spomynas no to asi vsetkym mne vecer noha krc nemohol prestat až kym som vstala a masirovala ale dnes dobre aj dcera už ide zajtra do skoly konecne dobre držkajte sa a som spet na lieku den nedam dalsi dam atd vydržim aj 3 dni len som viac nervozna ale dobre ahojko

zuzanka65

Aj ja odporúčam všetkým, čo to ešte nečítali, ale ak aj čítali rolny.blog.sme.sk...
A ešte je k tomu článku diskusia, hlavne príspevok Scarlet, je dlhý, ale veľmi zaujímavý.
Ľudia, hlavne sa netrápte otátkami PREČO? a KEDY sa to SKONČÍ? Jednoducho je to tu a terba to prijať.
Ozaj pozerávam doktorku Hermanovú na JOJke každú sobotu o 18:00. Posledne bola téma Panická porucha. Ak ste to nepozerali a máte záujem, dá sa to pozrieť aj v archíve JOJ cez net. Tam sú návody aj ako to zvládať (hlavne pre tých, čo ešte celkom presne nevedia o čo ide), aj odpovede na to, prečo sa to stáva. Dr. Hermanová dokonca hovorí, síce trochu opatrne, podľa mňa, ale predsa,: " Ľudia sa vo všeobecnosti z panickej poruchy vyliečia".

TOME

Ahojte vsetci :) ... ja som bol dnes u psychplog na prvom sedeni a slo to velmi dobre... Som s nou velmi spokojny.. zatial.. uvidime co prinesie dalsie sedenie.. Z testov co mi dala .. a podla toho ako sa citim teraz .. a citievam casto .. mi vyslo ze to co mam neni priamo PP ale je to nieco co u mna vypukne raz za cas .. ako nadveznost na nejaku zataz ... ale moje telo na to reaguje prave tou PP .. ktora po mesiaci zmizne.. a fungujem dalej ako nic.. az kym sa cely tento dej nezopakuje.. Uz je mi par dni dobre.. az na dnes... pred chvilou som uz zase zacal rozmyslat nad tym ze uz som to davno necitil.. a patral som po priznakoch v sebe... az kym som si to takmer neprivolal... hmm.. nemam rad ten pocit .. ked to uz na teba lezie.. :(

misiak

docitka a myslis ze my to mame v rodine? nikto z nas nechape ako sa uzkost mohla nalepit prave na nas.ale nezabudaj,vsetko zle je na nieco dobre.
rolny.blog.sme.sk
uz sa tu parktat objavil tento clanok.precitaj si ho.mne sa velmi paci.
ved mame v podstate dar :)

docitka

misiak len mi je divne ze som bola cely zivot v pohode sem tam nejaka uzkost ale to preslo a zrazu zo dna na den som zacala byt unavena chcelo sa mi stale spat prestalo mi chutit jest a zacala som sa klepat a uz to nepreslo a do toho prisli depresie