Úzkosť

docitka

tatiana 26 ja som sa zacala teraz liecit neurolog mi dal xanax a citalex beriem asi tyzden ale nic nezabera cela sa klepem mam pocit ako keby som flamovala cely tyzden a take stavy mam uz mesiac

docitka

lukkAas ja teraz prezivam take obdobie a fakt sipripadam ako v zlom filme ako by sa vsetko dialo mimo mna nie som schopna nic robit a este mam aj male dieta

silvinciatko

to ze mi tak jemne sklbu svaly vsade ( napriklad na chrbte - tak mi sklbka kym sa nezavrtim a nezmenim polohu ) na to som si uz zvykla...
teraz ma trapi skor to jednosekundove myknutie...napriklad drzim mys..a zrazu sklb...taky sekuntovy preblesk celou rukou...alebo nohou alebo akokeby hlavou....desi ma to...take to sklbkanie svalov tak napovrchu to poznam, ale toto som nemavala je to taky nejaky reflex ako ked ti kladivkom buchne niekto po kolene, ale nevystreli mi ruka tak prudko ale iba trochu

tobi

ahoj silvincatko, aj ja to mavam, niekedy som sa tym zaoberala ale uz to teraz neriesim..zrejme mi zabera cipralex chi chi..mne to sklbe na ruke, nohe, a chrbte...mozno sa uvolnuju svaly alebo co ja viem...naozaj som z tych co sa pozorujem..ale teraz mam take obdobie,ze to jednoducho neriesim...papa TATI ahooj ako?