Úzkosť

misiak

to urcite budeme.vsetci mame obcas zle obdobia.
len ja som to pokaslal troska sam.vysadil som ad.
s mojou psych sme sa dohodli ze prejdem na ine a ze terajsie mam vysadit na 3 dni a potom si dat tieto nove.
ale mne bolo tak dobre bez AD ze som ich vysadil uplne.16 dni som bol bez AD ked som sa na 17 den(resp v noci) zobudil zo strachom a pocitim sialenstva.lebo som nevedel spat tak som myslel na blbosti.v noci som si dal hned 2x neurol a chcel som volat zachranku.
hned rano som si dal seroxat,to je to AD co som mal nasadit.
keby som pocuval doktorov nic take sa nemuselo stat :)
alebo moj mozog zrazu zacal pochybovat ci to zvladnem bez AD?
to uz je teraz jedno.
zaujimava skusenost ale tie dni predtym boli super.bol som sebavedomy a rad ze to zvladam sam bez ad a pozrite :)
je to sranda s tym nasim zivotom to ano :)

tati

ahojte,tak ten vcerajsok bol ozaj hnusnym prekvapenim.pomohlo mi vsak,ze som len tak lezala na posteli schulena s priatelom a poprosila ho aby nic nehovoril,len ma ticho drzal.potom sa to vytratilo a vratilo znovu skoro rano,v polospanku som si opakovala bojovne naladena 'tak pod,ja sa ta nebojim' a polepsilo sa to.teraz ideme ku kamaratom na noc,vsetci su v dobrej nalade,slnicko svieti,tak dufam,ze ten vylet nepokazim:-(

misiak

ak vam to pomoze tak aj ja som sa zrutil :D
takze nas je viac :)
asi obdobie.tati uplne ten isty pripad ako si ty popisala.
takze tak.peknu nedelu

sunnie

tati chapem ta uplne, ako pisem som na tom rovnako a ako sa blizi robota tak sa mi to len zhorsuje. musim sa pozbierat, doteraz sa mi to vzdy nejako podarilo :) napisem vam potom ako som dopadla, majte sa zatial a krasny zvysok vikendu bez atakov a depresii :)

sunnie

milos to som rada ze tebe sa dari zvladat PP. ja to nepovazujem za vynimocnost ale riadne svinstvo ktoreho by som sa uz rada konecne zbavila. pocasie na mna az tak nevplyva, ked som ok tak je mi jedno ako je vonku ale ked nie som, tak mozem lezat aj na plazi v karibiku a je mi to fuk. mne chorobu zhorsuje hlavne stres, ktory neviem eliminovat a spravne spracovat, moc si to pripustam, som velmi zodpovedna a tym padom sa ani necudujem ze to na mna takto vplyva. to je asi moj hlavny problem.

sunnie

misiak, no uplne na houby. ved prave, ja som uz bola v pohode, vyse pol roka bez liekov a zas sa mi to vratilo. dostala som minuly tyzden AD po ktorych mi je fakt brutal zle. celu noc som nespala len som sa prehadzovala a od 6 neviem co so sebou.
je to vyhrotene teraz aj tym ze mam ist na tu sluzobku do zahranicia, velmi sa bojim ako to zvladnem, ci mi tam nebude tak zle ako mi je teraz, este niekde odpadnem alebo co, no hruza. v takomto stave by som tam ani nemala ist lenze musim :(

tati

joj paneboze,mne zrazu prislo zcista jasna tak neuveritelne zle.vecerala som spolu s priatelom a trasiem sa ako osika.rozplakala som sa samozrejme s tym,ze ja nikdy nebudem mat normalny zivot a uz mi je aj na vracanie.terapia mi skoncila tento tyzden so slovami ake neuveritelne pokroky som urobila a sup! uz je to tu znova....