Úzkosť

tati

tome,normalne tomu az neverim!ved ty mas navlas tie iste priznaky ako ja.pre mna je tiez hotovy horor cestovat na dovolenku s priatelom,pretoze mne to na prvej spolocnej dovolenke s ex-priatelom zacalo...na jednej strane sa neuveritelne tesim a na strane druhej si vzdy nadavam,co som si to zase vymyslela,ved namiesto oddychu mam nenormalny stres!mne to vzdy zacne minimalne den pred odchodom a ako som pisala,naposledy v stockholme som dostala taky stav,ze som musela odist z restauracie na izbu a priatel valentinsku veceru dojedol sam:-)maju to s nami tazke,ze?ja sa vzdy uistim,ze mu to nevadi a ze aj keby som prevracala celu dovolenku,on nech si to nevsima.drzim ti palce tome.verim tomu,ze si to na chate riadne uzijes:-)

TOME

Ahojte ... to steklenia v zaludku mavam aj ja.. inac mi uz dlho nebolo zle (musim zaklopat :) ) Dnes to chcelo zas priliezt.. bolo mi cele dopoludnie kadejako .. ale nebolo to strasne.. Teraz mam ale myslienky niekde inde .. cez vikend idem s priatelkou na chatu .. velmi sa na to tesim ale zaroven mam aj strach ze sa z toho vynervujem a zas bude zle.. Ideme spolu prvy krat niekam od kedy sa mi to vratilo v takejto intenzite ... drzte palce nech je ten vikend pekny.. :)

damaxy

AD zaberajú fakt až po mesiaci takže len vydržať, ale treba potom pracovať na sebe. Lieky len pomôžu dať sa do rovnováhy, ale príčiny zo svojej hlavy a s riešeniami to je na nás. Bez toho sa nedá pohnúť. Preto si myslím, že psycholog v tomto je velmi nápomocný. Má čas , pomôže nájsť náhlad a ukazať cestu

damaxy

Nezvyknem písať o pozitívnom myslení.Lebo toto slovné spojenie pri uzkosti PP a depresie nefunguje.Tam totiž je ťažké myslieť, nie to ešte myslieť a vôbec už nie pozitívne.

tati

tobi,to mam aj ja!to budu pravdepodobne pozostatky uzkosti:-)docitka,ja uz som to pisala viac krat,ze zo mna bude alkoholik.zistila som,ze poharik cerveneho ma uvolni viac nez balicek caju na nervy:-)

docitka

misiak ja beiem trinast dni citalopram a osem dni xanax co mi dal neurolog ale mam pocit ze idem umriet spim nejem fajcim ale asi najradsej bi som sa dala do liehu aby som na to vsetko sabudla ale to nie je asi riesenie ahojki a ludia piste

tobi

len niekedy mi pride este taky zvlastny pocit..alebo steklenie v zaludku, ale neni to nic hrozne a hlavne neni to ATAK...

tobi

ahoojte..tak ja sa mam tiez lepsie teda mam sa super...TATI som rada,ze aj tebe je uz dobre...a dufam,ze to bude uz len dobre...