Úzkosť

sunnie

tana ako sa ti dari v praci? chcela by som sa ta spytat ako dlho si bola vtedy minuly rok pn, mala si tusim aj vychadzky? lebo mne lekarka odporucila pn kvoli vycerpaniu ale ja som tak dlho este nikdy nebola a neviem si to predstavit byt mesiac zavreta doma. a ked sa potom vratim tak ma vypoved stopro pocka, tak to mam zajedno.

sunnie

tati vidim ze si citala tu prirucku co som poslala link, myslim ze aj mne to trosku pomohlo spracovat urcite veci. ale vsimli ste si ze ked aj pride atak tak sa vam nic nestane, neodpadnete, nezblaznite sa, neumriete? je to len taky nechutny stav mysle. ked si toto clovek uvedomi hned je lepsie.

sunnie

ahojte, ja mam za sebou velmi narocny tyzden a dalsi zas pred sebou takze pri tej predstave co vsetko ma caka mi je uz teraz zle. bola som na tej sluzobke, prezila som to relativne bez ujmy ale som priserne unavena a citim hrozny napor na psychiku z prace. podla vsetkeho mi tieto sluzobky hrozia cim dalej viac co ma stresuje,aj prace mi pribuda ale ja uz nevladzem, asi budem musiet dat vypoved lebo je to uz moc. potrebujem sa dat dlhodobejsie do poriadku. problem je co dalej,mam z toho obavy ked je tu taka situacia s pracou aka je, nemozem si dovolit byt doma pol roka a do toho tieto zdrav.problemy. a na druhej strane si nemam kedy hladat novu pracu. uplne zacarovany kruh. musim to nejak vyriesit :(

tobi

ahoojky tak ja som mavala v nakup. centrach tiez niekedy zvlastny pocit, ale dalo sa to...no teraz co sa mi ta mrcha vratila po novom roku sa to uplne vratilo ale intenzivnejsie..normalne som mala tiez pocit,ze odpadnem niekde v obhode a ze to bude take blbe a ze kto mi pomoze...proste som sa bala,ze odpadnem.. a to som mavala aj ked som mala ist niekam do mesta sama teda na ulici...tak aj ja som bola v tescu a vydrzala som tam asi pol hod. ale bola som s priatelom...no a vonku na ulici? to som este nebola teraz sama, ale chystam sa..a verim,ze to bude v pohode..

tati

zuzana,ja si pamatam,ze este pred tym nez som 'objavila' uzkost som tiez mala podobne pocity na odpadnutie v nakupnych centrach a diskotekach.raz som dokonca aj takmer odpadla,ale vsetko to same preslo ked som si uvedomila,ze v skutocnosti NEODPADNEM a ked aj ano,tak vzdy sa najde niekto kto ti pomoze!

zuzana12345

ahojko všetci,no ja som dnes bola testovať ako dlho vydržím v Tescu.Keďže môj stav sa zmenil a fakt sa cítim dobre,chcela som vyskúšať koľko tam sama vydržím.Veľké obchodné centrá,parkoviská a široké ulice ja teda nemusím.Vydržala som 10 minút a musela som odísť.Ja neviem čím to je tento problém mám už oveľa skôr ako začal problém s úzkosťou.Nech robím čo robím neviem sa ho zbaviť.Vždy ma prejde príšerný strach že odpadnem a nebudem sa mať kde chytiť a podobné blbosti.Ráno chodím do práce po jednej dlhej a širokej ceste.Celou cestou čumím na zem lebo by som nedošla ani do roboty.Normálne ma oblieva smrteľný pot.Zuzka poraď ako sa zbaviť aj tohoto

tati

ahojte!no mne si vcera priatel lahol na postel a postel sa zrazu zlomila:-)namiesto toho aby som sa po celom tyzdni poriadne vyspala snazila som sa najst si polohu na sikmej ploche!docitka,este stale sa citis na hov...?na mna uz aj trosku liezol ten hnusny pocit,ale priatel odisiel a ja sa chystam na rozluckovu party kolegyne,tak vsetko preslo....budem ja schopna niekedy s niekym zit?alebo skoncim ako stara osamela dama a budem chovat macky?